2737
2734
عنوان

دعوا 😔اسکرین چت

| مشاهده متن کامل بحث + 5875 بازدید | 200 پست

اون ک هعی معذرت خواهی کرد خودت خاسی تموم کنی 

بعدشم دو روزه مریضه ازش خبر نگرفتی بعدم خودت باهاش دعوا میکنی😐😐

روزای خوب تو راهه😍                   تیکر رسیدن به هدفمه😍    
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچی نکرده مجازی دوستیم مریصه سرطان کبد هر شب حالش بده

گناه داره 

چرا اذیت میکنی؟ 

امضامو بخونید دیگههههه.... دبیر تاریخ نیستم ولی روزی خواهم شد . در آینده ی نزدیک . 🥰انقدر بچمو دوست دارم که به دنیاش نیارم ..... از ادمای مذهبی نما که راحت دل میشکونن متنفرم ....اگه امضامو خوندی واسه خوشبختیم دعا میکنی ؟...♡... لینک ناشناس :  https://harfeto.timefriend.net/16210034327604
2731
2738
سرطان کبد داره یساله این وصعمونه دیوونه شدم نمیکشم

خب اونم مریضه گناه داره یه مدت بهش توجه‌کن خوب باش باهاش ببین چی میشه

این جاده ها همیشه به تو منتهی می شوند ،باور کن چیزی به نام سر نوشت وجود دارد ...
سرطان کبد داره یساله این وصعمونه دیوونه شدم نمیکشم

مریضه بیچاره 

شرایطش رو درک کن شاید دست خودش نیست کاراش 

دوست داره دائما محبت ببینه و احوال پرسی کنی ازش اونم الان که این مریضی رو داره آدم یه سرماخوردگی ساده داره دلش میخواد احوالش رو بپرسن حالا ایشون که دیگه این بیماری رو داره بیشتر براش این موضوع صدق می کنه

البته اگر قراری بود با هم ازدواج کنید 

اگر هم که بحث دوستی مطرحه که فکر نکنم به جایی برسه با این بحثی که پیش اومد البته این نظر منه

عمر،گران می گذر خواهی نخواهی/سعی بر آن کن نرود رو به تباهی ...                                                    اللهم عجل لولیک الفرج 🌹                                                                                           
2706