2733
2734
عنوان

کیا اشپزخونه شون کوچیک هست بیاین

403 بازدید | 41 پست

بنظرتون اشپزخونه ای ک یکی از دیوار هاش ۲باشه یکیش ۲‌.۵ یکی دیگش دوباره ۲ باشه میشه یخچال و گاز و لباسشویی جا داد؟؟؟

باردار نیستم تیکر کاهش وزنمه ایشالله ک بهش میرسم😘همراه گروه خزان نارنجی☺️وزن ۱۳آذر ۹۲۸۰۰🤐وزن هدفم تا پایان سال ۷۵هست  وزن ۲۰اذر ۹۰‌.۲۵۰🫢
پس آشپز خونه من ندیدی 😐

میشه عکسش بزاری؟؟

باردار نیستم تیکر کاهش وزنمه ایشالله ک بهش میرسم😘همراه گروه خزان نارنجی☺️وزن ۱۳آذر ۹۲۸۰۰🤐وزن هدفم تا پایان سال ۷۵هست  وزن ۲۰اذر ۹۰‌.۲۵۰🫢
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
لباسشویی چرا میزارید آشپزخونه .من تو دلم چرکینه.گذاشتم رختکن 

خب دیگ جایی ندارم گلم اگ جا داشتم واسه رختکن ک همونو اضاف میکردم ب اشپزخونم ک ایقد کوچیک نباشه

میشه عکسش بزاری؟؟

خونه نیستم سر کارم ولی برات بگم آنقدر کوچیک که یخچال گذاشتم اگه در یخچال باز کنی دیگه کسی نباید تو آشپز خونه باش چون گیر می‌کنه بهش 

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی جای قشنگی نیست 
خونه نیستم سر کارم ولی برات بگم آنقدر کوچیک که یخچال گذاشتم اگه در یخچال باز کنی دیگه کسی نباید تو آ ...

راضی هستی؟اذیت نمیشی

تقریبا میشه چهار متر چرا انقدر کوچیک در آوردن راه نداره یکم بزرگش کنید؟ ولی فک کنم بشه یه کابینت ساز ...

الان بزار هست ۱۲متر میخام کوچیکش کنم ی اتاق خاب اضاف کنم

راضی هستی؟اذیت نمیشی

نه خداروشکر آدم ۳متر جا داشته باش آرامش داشته باش 

ولی عزیزم عادت میکنی یعنی وقف پیدا می‌کنی 

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی جای قشنگی نیست 
نه خداروشکر آدم ۳متر جا داشته باش آرامش داشته باش  ولی عزیزم عادت میکنی یعنی وقف پیدا می‌کنی&n ...

دقیقا همین که تمیز دور از مادرشوهر باشه انگار بهشتی 

مال من قدیمی و کهنه نزدیک مادرشوهر

تافروردین  سال ۱۴۰۵ به خواستم‌میرسم برای رسیدن به خواستم صلوات میفرستی دوستم 

خب عزیزم جا لباس شویی ک تو کوچیک ترین اشپز خونه هاام هست دیگه بین کابینتا همیشه یجا هست براش .من خونه قبلیمون ی وجب بود اشپز خونش ولی هم یخچال گذاشتم هم لباس شویی البته یخچالم یه قلو بود 

من فکر کنم جهان دیگری هم هست                                                                 خدا بگو جهان دیگری داری🌏🖤
پذیراییت چند متره؟

۳۰متر