2737
2739
عنوان

دعوا 😔اسکرین چت

| مشاهده متن کامل بحث + 5875 بازدید | 200 پست
جدی بعد چند وقت فهمیدی

بعد سه ۴ماه بود اون گفت مشکل قلبی داره حالش وخیمه بعدش فهمیدم از منم سالم تره اسکول 😆😆

گل پسرم نمیدونی چه حالی دارم وقتی هرروز رو میریم جلوتر.نمیدونی چطوری روزا رو میشمارم.من و داداشی و بابایی خیلی دوست داریم ببینیمت.داداشی هرروز میاد شکمم رو بوس میکنه میگه برا داداشیم.😍خیلی دوستت داریم عزیزدل مامانی😘😘.امروز ۱۰تیر ۱۴۰۰ هست.عاشقتم گل پسرم.😍😘😘😍زایمان کردم.تیکر تولد یک سالگی گل پسرمه.😍😘
میگه خودش ازمایششو نشون دکتر داده  بعدم پنج تای انگشت شبیه هم نیستن ک راحت بقیه رو قضاوت میکنی ...

وااا چه ربطی داره اون خانم گفت که مورد دروغگو داشت منم جوابشون دادم که برامنم بود مورد دروغگو.چه ربطی به استارتر داره منکه دوست پسر ایشون و قضاوت نکردم. خودتونم که زود من و قضاوت کردین.😑😑

گل پسرم نمیدونی چه حالی دارم وقتی هرروز رو میریم جلوتر.نمیدونی چطوری روزا رو میشمارم.من و داداشی و بابایی خیلی دوست داریم ببینیمت.داداشی هرروز میاد شکمم رو بوس میکنه میگه برا داداشیم.😍خیلی دوستت داریم عزیزدل مامانی😘😘.امروز ۱۰تیر ۱۴۰۰ هست.عاشقتم گل پسرم.😍😘😘😍زایمان کردم.تیکر تولد یک سالگی گل پسرمه.😍😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مبارکه😊😂ولی حتما بهش بگو اون چالشو بار دیگه اجرا کنه هرچی دیده ازچشم خودش دیده😁😂

گفتم بهش همه رو 

گف اولش شوخی بوده تو جدیش کردی من حالم خوب نبوده هزچی گفتم برو ک رومون روهم وا نشه تو گیر دادی و حرف زدی