2733
2739
من شاغلم چند سال اینجا سابقه کار دارم صب از یه شرکت دیگه که همکاریم زنگ زدن بهم یه پیشنهاد کاری بهتر با حقوق و مزایای بهتر دادن گفت فکراتو بکن خبرشو بده دوس داریم با شما همکاری کنیم حالا من موندم و حقوق بهتر و بیشتر خیلی بیشتر و وجدان کارم که میگه چجوری میخوای به مدیرت بگی؟ که میخای بری؟ شما بودین چی کار میکردین؟
خدایا ؟!! امتحان آسون ازم بگیر...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
همسرم که میگه اصلا به این فکر نکن من خودم با مدیرت حرف میزنم ولی نمیدونم چرا روم نمیشه از صب یه احساس بدی دارم فکر میکنم دارم به کارم خیانت میکنم لجم گرفته از خودم یکی از دوستام چند سال پیش همین کارو کرد از شنبه نیومد مدیرم زنگ زد گفت کجایی ؟ گفت جای دیگه مشغول شدم!!!!
اتفاقاً خیلی راحت به مدیرت بگو از یه جای دیگه پیشنهاد خوبی داشتم و اگه شما مایل نیستید پیشنهاد بهتری بدید مثلاً تا آخر ماه یه جایگزین برام پیدا کنید. یه وقت دیدی برای نگهداشتنت همینجایی که هستی حقوق و مزایاتو بیشتر کردن.
طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!
منم با نظرم نیمفادو موافقم . خودم هر 6 ماه همین کارو می کنم .ببین هر کسی باید به فکر منافع خودش باشه .
من به آمار زمین مشکوکم ،‌ اگر این سطح پر از آدمهاست ، پس چرا دل این همه تنهاست؟!!!!!
2740
میدونی اخه اگر به این مدیرم بگم نهایت یه مبلغ کمی به حقوقم اضافه کنه ولی اونجا برم همه چی دست خودمه کامل قرارداد میبندم اره بهش فکر میکنم اگر اونجا اکی بود بعد بهش میگم البته همسرم میگه من خودم روم نمیشه اینقد با وجدانم من!!!!