2733
2739
عنوان

چرا فکر میکنید بچه باید هرچی خواست واسش بخرین

| مشاهده متن کامل بحث + 5068 بازدید | 159 پست
همين استارتر!!؟؟؟ يعني يبااار نشد من همچين ادمايي ببينم كه راجب تك فرزندي بقيه نظر بدن ولي يه ادم ع ...

اره بابا همین به زن همسایه فحش میداد که بهش گفته گشنه گدا چون بچه ایشون رفته بود گیلاسا و زرد الو های بچه اونو دزدیده بود و حسابیم کتکش زده بود و دوچرخشم گرفته بود 

بعد نفرین میکرد که زنه بهش گفته گدا 

والا من جای اون خانوم بودم الان بچش توی کانون اصلاح و تربیت بود چون تخم مرغ دزد عاقبت شتر دزد میشه 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره بابا همین به زن همسایه فحش میداد که بهش گفته گشنه گدا چون بچه ایشون رفته بود گیلاسا و زرد الو ها ...

كارشون شده اراجيف گفتن

ميگه اينده بچه با ما نيست با خودشونه!😐

اين بچه هاي كار و كارتن خوابا و مريضا و ديوونه ها هم احتمالا پدر مادراشون همين فكرو ميكردن كه الان ايندشون توو كوچه خيابونا اواره هستن

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2731
اینقد نخریدن ک بچش رفته از میوه ی بچه همسایه خورده بعدشم دعوا و کتک کاری...

ن باید زیاد بخری ولی نباید هم اصلا نخری باید ب بچه باد بدی ک بفهمه وقتی پول نداری نمیتونی بخری باید درک کردن یاد بگیره بچه

لاین تاپیک جدید نیست بروز شده؟ بچه استارتر رفته دزدی؟؟

تاپیک جدیدش ترکید بچهها اومدن اینور 

اون رفت تا ص ۲۰ ولی ترکید 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
تاپیکشو داده ترکونده نی نی یار حتما. وگرنه رفته بود توی پربازدیدا 

شایدم بچه ها گزارش زدن براش 

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
واقعا به من هم خیلی برخورد چه طرز فکریه زاییدن هنر نیست ما مسئولیت داریم در قبال این بچه ها

اینجا فقط یچیز بلدن اینکه بگن پدرمادرا وظیفه ای ندارن وقتی تفکر اینه فردا دراینده بچه ها با هزار مشکلات مالی طرفن بدون پشتوانه تاحدی وظیفه  دارن پدرمادر 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2740
ن باید زیاد بخری ولی نباید هم اصلا نخری باید ب بچه باد بدی ک بفهمه وقتی پول نداری نمیتونی بخری باید ...

صحیح

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

اوه اوه بقول بعضیا تاپیکات هدفمنده،چندتاشونو خوندم،،کلا جنجال دوست داری

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                
بتوچه.تو چرا میسوزی؟ چن تا زاییدی فقط ریختی وسط. خرجشونو نمیرسونی بعد هر روز یقه یکیو میچسبی کباب ن ...

اخ قربون دهنت از اين بچه هاى عقده اى دورم ديدم حالم بهم ميخوره خاك تو سر پدر مادر بى فرهنگشون كنن كه فقط زاييدن بلدن و بفكر تامينش نيستن!!!

كــاش سرنوشت مــا جدا بود🖤

منکه از استارتر ممنونم،باعث شد یکم بیشتر به خودم دقیق شم به تربیت بچه م

با اینکه اصلاااا قصد بچه دوم و ندارم و همسرم اصلا نمیخواد گاهی فک میکردم واقعا تصمیم درستیه؟الان فهمیدم که درسته😕

اره بابا همین به زن همسایه فحش میداد که بهش گفته گشنه گدا چون بچه ایشون رفته بود گیلاسا و زرد الو ها ...

دقیقا میخواستم همین مثل رو بگم.

خیلی بی فرهنگه 

شیشه عطر خدا...     لب دیوار شکست         همه جا پرشده از بوی خدا....    دیدنش اسان است                سخت آنست نبینی اورا.....
2706