2410
2553
عنوان

چرا فکر میکنید بچه باید هرچی خواست واسش بخرین

| مشاهده متن کامل بحث + 5053 بازدید | 159 پست

من الان اومدم تو سایت اون یکی تاپیکاتو دیدم. الان مثلا داری غیر مستقیم تبلیغ برای تک فرزندی می کنی؟ 🤣🤣🤣

بابا فرهنگ سااااز . بابا دغدعه مند . بابا بافرهنگ.... 

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

این تاپیک مال قبله چرا بروز شد 

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
شما چراا فكر ميكني بچه در جايگاهيه كه بخواد بهت ايراد بگيره چرا خواهر برادر ندارم!؟😐

اوف تاپیک جدیدشو خوندی  

بچه اش رفته میوه دزدی تازه زده بچه همسایه رو هم لت و پار کرده بعد این ادم به فکره چهارمیه 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
2720

شما خیلی بی ادبید که به تک فرزندا میگید عقده ای ازکجا معلوم بچه های شما که هیچی براش نمیخرید عقده ای   نشن بچه مگه برای رفع تنهایی پیریه چه طرز تفکر اشتباهی

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
این تاپیک مال قبله چرا بروز شد 

چون دعواس😆

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
اوف تاپیک جدیدشو خوندی   بچه اش رفته میوه دزدی تازه زده بچه همسایه رو هم لت و پار کرده بعد این ...

همين استارتر!!؟؟؟

يعني يبااار نشد من همچين ادمايي ببينم كه راجب تك فرزندي بقيه نظر بدن ولي يه ادم عاقل و با شعور باشن

هميشهه اينجور ادما يجاي كارشون ميلنگه هميشههه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2714
اوف تاپیک جدیدشو خوندی   بچه اش رفته میوه دزدی تازه زده بچه همسایه رو هم لت و پار کرده بعد این ...

جوجه کشیه🙄

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
درسته نباید هرچی خواست بخریم

اینقد نخریدن ک بچش رفته از میوه ی بچه همسایه خورده بعدشم دعوا و کتک کاری...

شما خیلی بی ادبید که به تک فرزندا میگید عقده ای ازکجا معلوم بچه های شما که هیچی براش نمیخرید عقده ای ...

واقعا به من هم خیلی برخورد چه طرز فکریه زاییدن هنر نیست ما مسئولیت داریم در قبال این بچه ها

2706