2726
عنوان

چرا فکر میکنید بچه باید هرچی خواست واسش بخرین

| مشاهده متن کامل بحث + 5054 بازدید | 159 پست
اره😅 ولی واقن ادم دلش میسوزه.اگه شرایطت خوب نیس نمیتونی بچرو تامین کنی چرا میاریش تواین دنیا اخه.. ...

نه اینا زاییدنو بدون توجه به نیاز بچه هنر میدونن😂🤦🏻‍♀️متاسفم واسشون و بیشتر متاسف واسه آینده اون بچه ها 

به او گفتند گیسوانت را بپوشان تا ایمان مردی نلرزد...                 ایمانی که به گیسویی بلرزد به چه ارزد؟
طفلک اون بچه ها😓

قشنگ مشخصه اومده یسری چیزا رو عادی کنه گزارش بزن گلم 

به او گفتند گیسوانت را بپوشان تا ایمان مردی نلرزد...                 ایمانی که به گیسویی بلرزد به چه ارزد؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانما شما اسباب بازی چقدر میخریدی من خودم هرماه یه تیکه میخرم 

نه من تن تن اسباب بازی نمیخرم.هرموقه نیاز ببینم میخرم البته زیاد داره. از لحاظ روانشناسیم خوب نیس

تو اینستا چنتا پیج روانشناسی کودک دارم روانشناسه میگف

خدایا هیچوقت تنهامون نزار..
2728
اینده بچه با خودبچه هستش نه ما

ببخشیدا اسی از این حرفت خیلی لجم گرفت با این ک تاپیکت واسه قبله. چجوریه ک اینده بچه ای ک شما دنیا اوردی با خودشه ولی اینده و پیری و کوری شما با بچه اس؟ اگه اینده اون ب شما ربطی نداره اینده شما چرا باید ب اون ربط داشته باشه؟ من کاری ب تک فرزندی خوبع یا بده یا خواهر برادر داشتن خوبه و اینا ندارم. ولی تا حالا نشستی با خودت فکر کنی این سه تا بچه ای ک ب قول خودتون شکمشون رو هم ب زور سیر میکنید فردا روز ک بزرگ شدن و هر کدوم خواستن زندگیشون رو از صفر شرپع کنن چجوری میتونن از شما و وشوهرتون نگهداری کنن؟ اونوقت همین دختر پسرتون نمیگن ما تمام عمرمون حسرت فلان و فلان رو داشتیم حالا هم ک بزرگ شدیم و تازه داره دستمون ب دهنمون میرسه خرج پدر مادر افتاده رو دوشمون؟

حداقل همونقدری ک مصرانه واسه اینده بچه هات نقشه ای نداری از الانم خودت رو اماده نکن ک بندازی گردنشون. طرز تفکرت رو اصلا دوست ندارم. شما با خواست خودت بچه ب دنیا اوردی میخوای ب زور بهش بفهمونی اون چیزی ک تو میگی درسته اون چیزی ک تو تصمیم میگیری درسته بعد توقع داری اونا هم ازت راضی باشن؟

اینم از دماغ خونی پسرت و بی آبرویی ک پیش اومد همسایه بهت گفت گدا .....این آینده بچه دست شمابود ک نخاددوچرخه همسایرو بگیره نخاد گیلاس و زردآلو بچه مردموبخوره بی اجازه ک آخرشم کتک بخوره این ازیاد شمامیره ولی آقا پسرت ۵۰ سالشم بشه هیچوقت یادش نمیره

پولشو داریم میخریم

دوس نداریم بچمون تو حسرت بزرگ بشه

شما مشکلی داری نیازی نیست تاپیک بزنی

دلم واسه بچه هات میسوزه

تو این شرایط اقتصادی تک فرزند بودن و همه چی رو براش محیا کردن بهتر از ۱۰۰ تا بچه داشتن و گشنگی دادن بهشونه 

بعدشم بگیم قانع بزرگ میشن

نمیشه از شکم بچه زد که😑😑 ولی بچه ۷ ساله بیاد بگه پرومکس میخوام نباید واسش بخری واسه تغذیه که لوس ...

اون بله ولی خوراکی نه دیگه واقعا

ایش اسم گوشی اوردی دوباره اعصابم خورد شد 

اگر آینده بچه باخودشه ، پس چرا میگی بچه آوردی که سر پیری تنها نمونی ؟ تو از الان نگران تنهایی خودتی ، ینی واسه  آینده بچه ت تعیین تکلیف میکنی ، بعد میگی آینده با خودشه ؟ چقدر زرنگی :))))))))))))))))))))))))

میگفت فقط واس بچم

بتوچه.تو چرا میسوزی؟

چن تا زاییدی فقط ریختی وسط. خرجشونو نمیرسونی بعد هر روز یقه یکیو میچسبی کباب نده بچت! اجیل نخر! رفاه نده!تخت نخر! بچتون لوس میشه!  بتوچه.لوس شدن سر سفره پدر مادر بهتر از دست تو ظرف دیگران کردنه ومیوه بچه همسایه دزدیدنه.  لوس شدن بهتر از سوار دوچرخه دیگران شدن و طلبکار بودنه!بجای دعوای بچت تربیت یادش بده.

شیشه عطر خدا...     لب دیوار شکست         همه جا پرشده از بوی خدا....    دیدنش اسان است                سخت آنست نبینی اورا.....
میگفت فقط واس بچم

عزیزم بهتر نبود از لفظ عقده ای استفاده نکنی و به کسایی که معتقد به تک فرزندی ان توهین نکنی؟نظر هر کس محترمه و به خودش مربوطه من تو خانواده ای هستم که کلی تک فرزند هستن و آدمای من موفقی شدن و عقده ای توشون ندیدم

شما چراا فكر ميكني بچه در جايگاهيه كه بخواد بهت ايراد بگيره چرا خواهر برادر ندارم!؟😐

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706