2737
2739
عنوان

چرا فکر میکنید بچه باید هرچی خواست واسش بخرین

| مشاهده متن کامل بحث + 5068 بازدید | 159 پست
بچه با نون سیر میشه هیچی از پروتئین تخم‌مرغ‌ بش نمیرسه 

همونجا ديدم يسريا ميگفتن چه ايده خووبي🤦🏼‍♀️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
همونجا ديدم يسريا ميگفتن چه ايده خووبي🤦🏼‍♀️

🤕

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا !

من كه حالم از اين تفكرات بهم ميخوره كاملا معلومه داره جو ميده ملت بچه بيارن و با عقده ميوه و مرغ بزرگ كنن😏😤

من خودم دوتا بچه دارم وقتى اولى رو داشتم مادرشوهرم بهم گفت ديگه دور بچه اوردن رو خط بكش تمام پول و مالت رو بذار واسه بزرگ كردن همين بذار با لذت زندگى كنه....بچم بزرگ شد بدون هيچ كمبودى خونه واسش خريدم با وسيله خودشم هم تحصيل ميكنه و هم يه مدت تو كارگاه طلاسازى كار ميكرد و الانم كنار دست يكى از اقوام دارم تو صرافى خريد و فروش نقدى طلا رو ياد ميگيره و خداروشكر درامد خوبى داره و خودش ماشين خوبى خريد و بهمون گفت اگر اجازه بديد من مستقل بشم ما هم مخالفتى نكرديم الان فقط مياد روزا بهمون سر ميزنه ميره....دومى رو حامله شدم به عشق دختر اوردن خداروشكر خدا بهم دختر داد به ارزوم رسيدم و وظيفه خودم ميدونم واسش همه چى فراهم كنم چون من خواستم بياد پس وظيفمه اجيل ٨٠٠ تومنى و لباس خوب و دوچرخه و گوشى همه چى واسش فراهم كنم كه عقده اى نشه و از همين الان هم بفكرشم كه تيكه زمينى بخرم واسش و در اينده بفروشم واسش يه خونه نقلى در حد توانم بخرم بفرستمش بره پى ايندش.....اين وظيفه ما هست كه پدر و مادريم و خواستيم ادامه نسل بديم وگرنه خيلى عذرميخوام بلانسبت همه حيوونا هم زاييدن و توليدمثل رو بلدن چون وظيفه تامين اينده بچه هاشونو ندارن!!!!

كــاش سرنوشت مــا جدا بود🖤
من كه حالم از اين تفكرات بهم ميخوره كاملا معلومه داره جو ميده ملت بچه بيارن و با عقده ميوه و مرغ بزر ...

احسنت بشما.مادر بمعنای واقعی.خدا براتون حفظشون کنه.

منم خودم شوهرمو از دومی منصرف کردم.با اینکه شغل پر درامدی هم داره.گفتم یدونه تو رفاه بزرگ کنیم.ن2 تا تق ولق.  

اینده شو بسازیم وخوب تربیت واموزشش بدیم. تحویل جامعه بدیم.تا برا خودش کسی بشه. گفتم ول کن افکار پوسیده ی عده رو.

ئ دختر2 ساله دارم.زندگیمون بپاشه.

شیشه عطر خدا...     لب دیوار شکست         همه جا پرشده از بوی خدا....    دیدنش اسان است                سخت آنست نبینی اورا.....
2728
اینده بچه با خودبچه هستش نه ما

سالی یکی به امون خدا بزا که فقط نسلت منقرض نشه آینده بچه ها مهم نیس توام هیییچ وظیفه ای در قبالشون نداری خودشون عین چنار بالا میان 😂😂😂

دوروز دیه با هزار عقده میندازیشون تو جامعه که بچه های بقیه رو بجوان 

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪

دختر خودش طرفش دراومده بهش میگه میمردی سه تا نمیزاییدی😂😂

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
احسنت بشما.مادر بمعنای واقعی.خدا براتون حفظشون کنه. منم خودم شوهرمو از دومی منصرف کردم.با اینکه شغل ...

قربونت عزيزم خدا دختر شما رو هم حفظ كنه❤️

اره واقعا يكى رو تو ناز و نعمت بزرگ كنى هزار برابر بهتر از اينه دوتا رو با بدبختى و حسرت هاى فراوان بزرگ كنى....الان ديگه دهه ٦٠ نيست بچه ها لباس همو بپوشن و بدون اسباب بازى و امكانات روز رو شب كنن دنيا عوض شده!!

كــاش سرنوشت مــا جدا بود🖤
2740
چقدرناراحتش شدم 😔خداکمکش کنه 

خدا عقل داده والا ایشون گویا استفاده نمیکنن تازه تو فکر چهارمیه