2410
2553

امروزا شده بهونه تک فرزندی بچه ها که باید همه چی واسشون محیا باش امروزیکی نوشته بود خرج تنقلات ومغریجات واس بچم کم کم ماه 800میشه واس همین هرگز نمیشه به بچه دوم فکر کرد من گفتم اینجور بچه لوس میشه نکن تنقلات واسش نخرمنم واس بچه هام خیلی کم میخرم اتفاقی هم نیفتاد تازه قانع تر بزرگ شدن فردا هم بهم ایراد نمیگیرن چرا خواهر وبرادر نداریم تازه تو پیری هم خودم تنها نمیشم بچه تک فرزنده عقده ای هم ندارم بعد همه به من دعوا کردن باید همه خواسته بچه فراهم بشه نه عزیزانم شما اشتباه میکنید لطفا این بهونه هارو نیارن واس بچه نیاوردن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

بعله .قبول دارم.

۸۰۰ میخره همشو بچش میخوره واقعا؟😐من که بزرگم نمیتونم اینقدر مغزی و اینا بخورم🙄

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     

نمیشه از شکم بچه زد که😑😑

ولی بچه ۷ ساله بیاد بگه پرومکس میخوام نباید واسش بخری

واسه تغذیه که لوس شدن نداره

❌اگه به اسم کاربریم گیر بدی یعنی خوده خری🫤 ❌       اگه اون لحظه خوشحال بودی……پس پشیمونی نداره/.      پایان های تلخی را باید تجربه کنی تا به دوام نداشتن چیزهای زیبا ایمان بیاوری.       تذکر مهم:اگه تو یک تاپیک دارم تیکه پاره ت میکنم تو یک تاپیک قربون صدقه ت میرم…دادا خداوکیلی به اسم کاربریا دقت نمیکنم فکر نکنی دوقطبی ام؛خودتو …نکن برام❤️😁.    

چطوره دست از سرکچل هم برداریم و بذاریم هرکس هر چندتا بچه با هر روشی که میخواد بزرگ کنه و  هر مقدار پولی که دوست داره خرجش کنه ؟دیگه تواین یکی تکلیف تعیین نکنیم برای مردم خوبه ها بهش فکر کن 

بزرگترین دشمن هرکس خودشه
2714

من دلم نمیخاد بچه دوم بیارم...بچه به چه درد میخوره جز پیر کردن پدر و مادر..هردیقه میخاد غصه یه چیزشو بخوری...

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
میگفت فقط واس بچم

مگه داریم🥴چاق میشه که اینجوری

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     

بچه که همیشه بچه نمیمونه بزرگ میشه آینده میخواد 

من خودم با تک فرزندی مخالفم . ادم یا نیاره یا حداقل ۲ تا رو بیاره . نه به خاطر خودمون به خاطر خودشون که بعد پدر و مادر تک و تنها نمونن 

اما ادم باید متناسب با شرایط زندگیش بچه بیاره

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….
بعله .قبول دارم. ۸۰۰ میخره همشو بچش میخوره واقعا؟😐من که بزرگم نمیتونم اینقدر مغزی و اینا بخورم🙄

پسته کیلو 120تومن فکر میکنی هشتصد زیاده😬

انسان ها شبیه به هم زندگی نمیکنند!‌ یکی زندگی میکند!و یکی تحمل...و من جز دسته دومم
2706