2733
2739
عنوان

چرا فکر میکنید بچه باید هرچی خواست واسش بخرین

| مشاهده متن کامل بحث + 5068 بازدید | 159 پست
فقط پسته اینا نه میگفت کیک و ابمیوه و شیراینا واس بچم فقط 800میشه

همینه عزیزم...من بچمو بردم مغازه ی پفیلا و پاستیل برداشت شد 15هزار تومن

انسان ها شبیه به هم زندگی نمیکنند!‌ یکی زندگی میکند!و یکی تحمل...و من جز دسته دومم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیگه زیاد روی میکنه.

یکی دیگم بیاره دوتا باهم میخورن.

ماهم داریم از این مدل اتفاقا باردارم شد طفلی ولی بچش مرد

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
2728

والا تازه خوبم مبلغ داده باید خیلی بیشتر بشه

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
اینده بچه با خودبچه هستش نه ما

😮😮😮😮 بچه به دنیا بیاریم بعد بهش بگیم ‌حالا برو جون بکن و بدبختی بکش ،به ما ربطی نداره ؟

من اگه بخوام با بچه‌هام این کارو کنم ، از طرف بچه‌هام به خودم‌ میگم پس غلط کردی به دنیامون آوردی😐😐😐 چرا بچه بیاریم که سختی بکشن ؟ خب نمیاوردیم‌ چه کاری بود

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

والا ماها که الان داریم سختی میکشیم بخاطر این بوده که پدر ومادرامون فقط بدیا اوردنمون نه راهی جلو پامون گذاشتن نه پولی که ساپورتمون کنه شوهر عروسبشم با طلاهای من برگزار کرد هبچی نداشت اگه یه پدری داشت بفکر که ساپورتش میکرد الان وضعه مون این نبود

😮😮😮😮 بچه به دنیا بیاریم بعد بهش بگیم ‌حالا برو جون بکن و بدبختی بکش ،به ما ربطی نداره ؟ من اگه ...

اسی یکیه مثل مامان و بابای من 

بچه میارن ول میکنن به حال خودش 

میشه یکی مثل من،تازه انتظار هم دارن که بشه عصای پیری شون

2738
میوه میخرم ولی بیسکوییت نه و پسته هم واس عید فقط 

خب عزیزم بچه تو سن رشده،انرژی لازم داره،شیر باید بخوره،بیسکوییت کیک،مغزیجات 

الان تو خونمون خوراکی تموم شده میوه داریم ولی خب بیشتر اشتها رو باز می‌کنه،پسرم هی میاد یخچالو باز و بسته می‌کنه،باید پاشم کیک بپزم براشون که اونم با قیمت تخم مرغ و روغن .‌شیر و اینا میشه هم قیمت کیکای بیرون 

نمیشه که ناهار بخوره تا شام دیگه گشنه نشه 

حتما روزی دولیوان شیر باید بخوره

میوه میخرم ولی بیسکوییت نه و پسته هم واس عید فقط

من ب شخصه قبل بارداری حتی ب این ک بچم بعدا بخواد بره خارج از کشور هم فکر کردم چطور میش انقد بی فکر بود ادم هر روز بزنیم زمینذیکی بیاریم و بگیم خودش بزرگ میش

من اگ پول ندارم بچمو تقویت کنم غلط میکنم بچه بیارم

اگ پول ندارم براش اسباب بازی بگیرم چرا باید ب دنیا بیارمش و هزار جور چرا دیگ ب نظرم بیشتر از این ک داری نزار گیرت بیاد 

کلی اطلاعات حقوقی براتون میزارم تو تاپیک اطلاعات حقوقی امیدوارم ب دردتون بخوره ❤

من که با فراهم کردن همه چیز موافق نیستم ولی با حرف شما هم موافق نیستم 

شما چکار داری به دیگران که میگی بهونه میارن برای بچه اوردن  شاید دلشون نمیخواد 

ببخش باران!تو می باری و ماهی شسته نمی شویم…!

خب برای چی بچه آوردن؟؟ که خواسته هاشو بر آورده نکنن؟؟ بچه یه خواسته هایی داره ینی چی اگه بچه میاریت باید این مسئولیاترم بپزیرید 

بعدم کی گفته تک فرزندا عقده این؟؟ من خودم تا چن سال پیش که تک فرزند بودم راضی و خوشحال بودم الانم هستم چه ربطی داره ؟ 

یا کلی دور و ورم میشناسم تک فرزندن و خوشحال خواهر برادرم نمیخوان 

استدلالاتون از پهنا تو حلقم بلاخره بچه یچیزیایی میخواد واسش نمیخرید که قانع بار بیاد؟🔫😑این بچه عقده ای نمیشه تک فرزندا عقده ای میشن؟؟ عجب بابا عجب

به او گفتند گیسوانت را بپوشان تا ایمان مردی نلرزد...                 ایمانی که به گیسویی بلرزد به چه ارزد؟
2706