2733
2734
عنوان

با اینکه سنم کمه ولی میخواستم نصیحتتون کنم😁

| مشاهده متن کامل بحث + 1399 بازدید | 86 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من هم با اینکه سنم بالاست حرف شما را تایید می کنم....اما حتما یه پس انداز و پشتوانه مالی برای خودتون ...

نمیتونم هرچقدر پول داشته باشم یه روزه خرج میکنم

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
2731
بستگی داره اگه درآمدش زیاده باید خودتونو دخالت بدین تا برنامه ریزی کنین با نظرهمدیگه

برنامه ریزی نکنه اتفاق خاصی نمیوفته

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
اگر ندونی بعد  اول ماه تند تند بخری ته کارت شوهره بدبخت هچی نمونه اخر ماه میخای چی بخوری

کارت شوهرم دست من نیست 

ماه به ماه بهم پول میده 

منم موافقم به شرط اینکه شوهر ادم باشعور باشه به اندازه خرج کنه به اندازه ام فکر پس انداز باشه ن این ...

شوهر من فکر کنم مدیریت بلده

2706