2737
2739
عنوان

با اینکه سنم کمه ولی میخواستم نصیحتتون کنم😁

| مشاهده متن کامل بحث + 1399 بازدید | 86 پست
تا حدي موافقم اما خوب براي خودم اين مدل زندگي رو نميپسندم برعكس فكر ميكنم مديريت زندگي بايد با خانوم ...

مامان منم اینطوریه من خوشم نمیاد 

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
مگه بچته ک اینطور نگرانش باشی، چ توبدونی چ ندونی میتونه خلاف کنه

🥺🥺🥺💔خب پول نداشته باشه چه خلافی میتونه بکنه راستش همش استرس دارم خدایی نکرده خیانت کنه

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کارت شوهرم دست من نیست  ماه به ماه بهم پول میده

خو اینجوری واقعا خوبه 

همسرم گفته با تو خوشبخت ترینم مگ میشه خوشحال نباشم اخه فدایت بشوم من ک برای این میهن و ناموس مردم تمام تلاشت را میکنی 🥰🥰🥰🥰
نترس بابا 

کلاواسه خیانت و سیگار و اینا خدایی نکرده واسه این میگم

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم
2731
🥺🥺🥺💔خب پول نداشته باشه چه خلافی میتونه بکنه راستش همش استرس دارم خدایی نکرده خیانت کنه

میتونه قرض کنه با مساعده بگیره یا هر چیز دیگه

چند وقته ازدواج کردی

هستم اگر نیستم، گر نروم میروم 🚶‍♂️
2740
چی میگی  اگه خرج میکرد ولی برای تو خرج نمیکرد اون موقع هم همین حرفو میزدی  

برا کی خرج میکرد خودش؟؟

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
من دوست دارم برم بیرون خریدخونه کنم برنامه ریزی ومدیریت داشته باشم ولی شوهرم نمیزاره میگه هرچی خواست ...

من خوشم نمیاد

میتونه قرض کنه با مساعده بگیره یا هر چیز دیگه چند وقته ازدواج کردی

۴سال‌‌.چی بگم والا...خداروشکر ادمش نیس.ولی باز ادمیه دیگه

2706