2733
2734
عنوان

با اینکه سنم کمه ولی میخواستم نصیحتتون کنم😁

| مشاهده متن کامل بحث + 1399 بازدید | 86 پست

تا جایی موافقم که طرفم برام مایه بزاره همه چیو برام فراهم کنه 

اون موقع هرکی باشه براش مهم نیست

ولی وقتی ادم میبینه طرفت هرچی میخوای میگه ندارم😐 خب خود به خودی درگیر خرج و مخارجش میشیم دیگه

مواظب خودتون باشید دوستای خوب من؛ خدانگهدار 👋❤

حرفت خیلی درسته ولی میترسم پول اگه دست خودش باشه کارای خلاف کنه...

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خواه ناخواه در جریان مسائل مالی خونه هستیم مخصوصا خانومای شاغل و اینکه ایرادی تو این نمیبینم که درجریان باشیم همه چیز نباید رو دوش یه نفر باشه باید با همفکری مسائل رو حل کرد اینکه برای پیر نشدن و خراب نشدن پوست مسئولیت رودوش یه نفر باشه اسمش زندگی مشترک نیست باید همگام بود

زندگی ذره ی کاهیست که کوهش کردیم
من مخالفم ترجیح میدم پوستم حالا یکم زودتر خراب بشه ولی در جریان خرج و مخارج زندگی باشم!

چرا ؟؟

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈

اگر ندونی بعد  اول ماه تند تند بخری ته کارت شوهره بدبخت هچی نمونه اخر ماه میخای چی بخوری

همسرم گفته با تو خوشبخت ترینم مگ میشه خوشحال نباشم اخه فدایت بشوم من ک برای این میهن و ناموس مردم تمام تلاشت را میکنی 🥰🥰🥰🥰

منم موافقم به شرط اینکه شوهر ادم باشعور باشه به اندازه خرج کنه به اندازه ام فکر پس انداز باشه

ن اینکه خسیس باشه یا زیادی دست و دلباز

به فکر خرید خونه و ماشینم باشه ادم بیخیالی نباشه

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند..آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..

تا حدي موافقم اما خوب براي خودم اين مدل زندگي رو نميپسندم برعكس فكر ميكنم مديريت زندگي بايد با خانوم باشه خودم همه چي دستمع كل خريد خونه هم با خودمه

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
لابد شوهرت خرج میکنه که درگیرنیستی  

خرج نمیکرد هم خودمو درگیر نمیکردم 

به من چه چقدر خرج میکنه 

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
2706