2726
عنوان

با اینکه سنم کمه ولی میخواستم نصیحتتون کنم😁

| مشاهده متن کامل بحث + 1396 بازدید | 86 پست

سهم منو از زندگی بده باقی با خودش 》نفقه تپل 

به طلاهامم دست نزنه ،روش حساب نکنه فکر خرج تو زندگی نکنه که جیغ میکشم

کاری نداره که پاشو :💥نماز بخون💥نماز بخون💥نماز بخون💥 نماز بخون💥نماز💥نماز💥نماز 💥گوشی زمین ، الان پا شدم یا الله💓من رفتم نماز 😍😇  🌸 اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم  🌸لینک حذف تاپیک کلیک کنید راه درمان : 🍎 تنبلی تخمدان توسط متخصص مجرب》 کافیه دوران پریودی wc میرید خودتونو نشویید البته پشت موردی نداره ، پیف پیف نکنید من تجربه مو گفتم متخصص گفته 🍎 یبوست 》دایما بیسکویت جمانه سبوس دار بخور محل فروش: فروشگاه های زنجیره ای هایپر مارکت ها و دیج.ی کالا معمولا هست شایدم اکالا انلاین  🍎معده درد : ابلیمو و کلا ترشی جات نخورید   طبق تجربه ی خودم درمان نسبی کرونا 》 اب نخود نذر انرژی مثبت 》انرژی مثبت بفرست انرژی مثبت دریافت کن🌸 من خیلی مهربانم و خدا عاشقمه😍 شما چطور؟🙂👑💓اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 👑💓السلام علیک یا امام رضا علیه السلام👑 💖السلام علیکم یا کل ائمه السلام علیهم👑💓 اللهم عجل لولیک الفرج💓👑😍😍😍  پيامبر خدا صلى الله عليه و آله : به روزگار ناسزا مگوييد؛ زيرا خداوند مى فرمايد : روزگار من هستم 😐😔. شب از من است و من آن را نو مى كنم و كهنه مى گردانم.  🌃🌄💒

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بستگی داره اگه درآمدش زیاده باید خودتونو دخالت بدین تا برنامه ریزی کنین با نظرهمدیگه

نفرت یکی از مخرب ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم میکند و اثرات آن غیر قابل جبران است. نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقاً خود مخرب است . هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی افتد - هیچ چیز - که ابتدا در سطح فکر نباشد.                              (کتاب گفت و گو با خدا - جلد اول)

ببین از طرفی هم باید مدیریت داشته باشیم رو کار اقایون گاهی اونا نمیفهمن پولو چجوری خرج کنن .من اقا خودش یه دفتر داره روز مرگی هاشو خرج و مخارجشو مینویسع اگر این کار نمیکرد خودم براش میکردم واقعا باید بنویسی تا بفهمی چکار کنی

همسرم گفته با تو خوشبخت ترینم مگ میشه خوشحال نباشم اخه فدایت بشوم من ک برای این میهن و ناموس مردم تمام تلاشت را میکنی 🥰🥰🥰🥰

والا اگه هرچی میخوای برات میخره که اصلا مهمم نیست درآمدش چقدره ولی یه سری شوهرا هستن خسیسن شغل آنچنانی داره ماهی خداتومن داره هر موقع خدا یه چیزی میخوای میگه ندارم اونوقته که کنجکاو میشی چقد درآمد داره و خرج چی و کی میکنه که هیچ موقع خدا نداره

2706