2058
2047

قبل رفتن به ارایشگاه و عروسی عمم به موهام عنبر نسا زدم چون تو اینرنت خونده بودم برای مو خوبه لخت میکنتش بعدش که رفتم آرایشگاه دیگه واویلا😖😂

ننم میگه یره چقد موخسبی خیکی میری ایجوری درست نی  من به فدای مشهد

فروش ویژه ادکلن پریما

2059
قبل رفتن به ارایشگاه و عروسی عمم به موهام عنبر نسا زدم چون تو اینرنت خونده بودم برای مو خوبه لخت میک ...

مردم از خنده خدا خیرت بده چه کاری کردی

صبر را عاجز کند دردی که بیش از طاقت است این روزها درد بزرگی تو دلمه هرکس امضامو دید برام دعا کنه ایشالا خدا هرچی میخواین بهترشو بهتون بده خداجونم تو همیشه هوامو داشتی بازم کمک کن از پس این مصیبت بربیام دلم میخواد خیلی زود حلش کنی دلم میخواد من و بچه مو ازین آتیش حفظ کنی

به برادر شوهرم تو خونه ی خودش گفتم خوش اومدین یه بارم نزدیک بود بیفتم  تو بغلش😅🤣

اسمم یه شخصیت کارتونی هست و اونطوری که شما فکر میکنید تلفظ نمیشه لطفا سوال نفرمائید متشکرم🤨
2050

سوار تاکسی شدم ی خانم و آقایم سوار شدن .بعد پیاده شدنی آقاههگفت واسه خانمم حساب کردم بعد من بلند گفتم نهههه  خودم خساب میکنم بعد فهمیدم اون خانمه رو میگفت نه من😐تا چند ماه یادم میومد خودمو فحش میدادم 😑اصلا نمیدونم خودمو چی فرض کردم که ی آقا غریبه بیاد پول تاکسیمو بده😐😂

سوار تاکسی شدم ی خانم و آقایم سوار شدن .بعد پیاده شدنی آقاههگفت واسه خانمم حساب کردم بعد من بلند گفت ...

😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣خدا هیچکسو اینطوری ضایع نکنه

امییین😂

ننم میگه یره چقد موخسبی خیکی میری ایجوری درست نی  من به فدای مشهد
بگو عزیزم😂

یه بار یکیشو تو ی تاپیک گفتم که مثلا خنده دار باشه بجاش اومدن بهم گفتن اخی🤣🤣🤣دیگه عمق فاجعه رو حس کن 

لطفا ظاهر هلو باطن لولو نباشیم😁تحمل شنیدن نظر مخالف رو نداری؟ ی نفس آروم بکش
قبل رفتن به ارایشگاه و عروسی عمم به موهام عنبر نسا زدم چون تو اینرنت خونده بودم برای مو خوبه لخت میک ...

وای خدااا😂

گرگ روزگار بوديم...شغال ها هم جرات رويا رويى با ما را نداشتند...حال كه توبه كرده ايم...آهو ها هم برايمان خط و نشان می كشند...درست است كه ما رفته ايم اما به آهوها بگوييد در قلمروي ما با احترام عبور كنند!!!كه توبه گرگ مرگ است!!!آی ام خیلی شاخ😊😜😂

@maman_behrad_kocholo   😂😂😂

🌸🍀إنـَّکَ سـَـمیعُ الدُّعـــــاء...🍀🌸لطفا بعد از همه، خاله‌فاطمه رو هم دعاکنید💔میشه با یه صلوات آرومم کنید؟😢💔ان‌شاءالله چهاردیواریِ قلبتون، همیشه رنگ آرامش بگیره💚

اوه اوه اوه

مگه میشه هزار کیلومتر با سختی و استرس بکوبی بری در خونشو بزنی،دو تا مرد بزرگوار هم باشن،از هر دوشون عیدی بخوای بعد هیچ کدوم عیدیتو ندن.پس همچین چیزی نمیشه و من عیدیمو گرفتم.خداجونم یه داداشی برا دخترم میخوام،ترجیحا شبیه پروفایلم باشه.با تشکر
1718