2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نگادوست گلم ببخشیدک اینومیگم نمیخام تعریف کنم ن فقط مثلااگه غذااضافه اومدمیتونی توی ظرف یکبارمصرف بزاری برای فقیری ک‌میشناسی دوروبریات همسایه ای چیزی .یاهمون مسجداگه نزدیک خونتون باشه اینطورتواین ماه ثوابش ✌برابرهست اونیم ک میخوره برات دعامیکنه ب هرحال ببخش ک گفتم 😘😘😘😘❤❤

2728
شما شام هم میخورید؟اخه اش رو ما غذا حساب نمیکنیم‌.من خیلی دوست دارم ولی سیرنمیشم

نه بابا شام چی !!!!!!چه خبره مگه اش خودش خیلی سنگینه و معده رو میگیره !!!من خودم دوتا کاسه میخورم دیگه نمیتونم از جام بلند شم تا چندساعت !!

حتما کم درست میکنید که سیر نمیشی!!

اش خودش یه غذای کامل و سنگین با کالری بالاست 

عدسی خوبه برا افطار؟؟ 

عالیه با سبزی خوردن و ابلیمو زیاد

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
نگادوست گلم ببخشیدک اینومیگم نمیخام تعریف کنم ن فقط مثلااگه غذااضافه اومدمیتونی توی ظرف یکبارمصرف بز ...

خیلیم خوب گفتی چششششم❤️

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور ❤️.       کرمانجم 😎✌🏻
2740
نه بابا شام چی !!!!!!چه خبره مگه اش خودش خیلی سنگینه و معده رو میگیره !!!من خودم دوتا کاسه میخورم دی ...

یه دیگ پر همش هم اشغالی میره حیف میشه.دیگه درست نمیکنم.ما باید غذا باشه اش هم کنارش چندتاقاشق مزه کنیم.الان هوس کردم بپزم حیف میدونم خورده نمیشه

غلط املایی نگیرید اگر باسوادین باهمون تایپ اشتباه منظور رو میگیرید
اصلا اش یا سوپ‌افطار خورده نمیشه اخه میگن سیرنمیشیم

بانون بخورن سیرمیشن 😁ماکه میخورن کارندارن درست میکنم ک براسحری هم بمونه نمیتونم هرساعت چیزی درست کنم البته توسحری هم نون وپنیروچای ماست وخیاربعضی وقتادوستدارن .الحمدالله .خدایاشکرت بخاطرنعمتهایی ک دادی .مهم سلامتی عزیزان والانون وپیازم بخوری نعمتیه .

یه دیگ پر همش هم اشغالی میره حیف میشه.دیگه درست نمیکنم.ما باید غذا باشه اش هم کنارش چندتاقاشق مزه کن ...

خوب کم  درست کنین من حبوبات رو نفخ گیری کردم و در بسته های کوچیک یه پیاله از هر کدوم فریز کردم وقتی هوس آش میکنیم سریع درست میکنم با سبزی تازه و یه کم رشته اصلنم اضافه نمیاد .

2706