2737
2734

دکترا میگن س ماه بعد از مصرف قرص پروژسترون نباید اقدام کنین اللن چطور میخای اقدام کنی؟!

ربِّي لا إلـهَ إلا انت خلقتني وانا عبدك وانا على عهدِكَ ووعدك ما استطعت ، اعوذُ بك من شرِّ ما صنعت ابوءُ لك بنعمتك علي وابوءُ بذنبي فاغفر لي فإنهُ لا يغفرُ الذنوب َإلا إنت♥️
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
گفت ندارم

خب اگه دورهات منظمه چرا پروژسترون داده بهت؟؟

معمولا پروژسترون رو برای کسایی که دوره هاشون منظم نیست از 15-16 قاعدگی تجویز میکنن به مدت 10 روز که بعد قطع کردنش پریود بشن.

روش مصرفت همینجوریه؟؟

2740
ماما داد گفت بعد از پریود شدن روز 14تا 12شب بخور منم شک دارم بخورم

ن خب درسته شبی دوتا قرص ب مدت دوماه ولی گفتن تا س ماه بعدش نباید اقدام کنی چون منم این قرصو خوردم  اسی منظمی عادتم

ربِّي لا إلـهَ إلا انت خلقتني وانا عبدك وانا على عهدِكَ ووعدك ما استطعت ، اعوذُ بك من شرِّ ما صنعت ابوءُ لك بنعمتك علي وابوءُ بذنبي فاغفر لي فإنهُ لا يغفرُ الذنوب َإلا إنت♥️
من چقد خوردم الکی هزینه کردم ول. بیخیال شدم بعدش کلا ی ماهم طب اسلامی همیطو دس پا شکسته خوردم همون ...

طب سنتی چطور یعنی پیش عطار میری یاچی؟من رفتم ماما سونو ازمایش نوش هنوز ندادم میگ احتمال پلی کیستیکم

طب سنتی چطور یعنی پیش عطار میری یاچی؟من رفتم ماما سونو ازمایش نوش هنوز ندادم میگ احتمال پلی کیستیکم

از اساتیدم طب اسلامی رشتششه بهم چنتا چیز گفت از قم سفارش دادم اوردن 

مث باه زنان 

عسل رویال یا رویان بود فک کنم.

ک من فقط عسلرو خوردم.

دارو امام رضام برا سیستم بدنم

ولی خدایی خود اون دارو ها که دکتر میداد هی بدترم میکردو استرس میداد.

رو سایز فولیکول تاثیری نداره  پروژسترون رو برای تنظیم قاعدگی تجویز کرده برات عزیزم که اگه بارد ...

دوره ام 28روزه بود 4ماه هم اقدام دارم الان دوماهه سیکلم شده 35روزه حالا با مصرف این قرص نباید اقدام کنم؟

2706