2737
2739
عنوان

شپش سر می‌خوام خوپموبکشم آخه چقدر سختی خدا به من میده

| مشاهده متن کامل بحث + 2148 بازدید | 158 پست
حتما فردا بهت پیام میدم کافیه یک بار ب سر خودت و پسرت بزنی کل تخماشون از بین میره دیگه چیزی ب سرت ن ...

عزیزم پسرم ندارها این که شماهم میگی فعلا نمی‌زنم پسرموکچل کردیم تازه تموم تخم هاشم بیرون کشیدم قبلشوذکلی همه چیز نیز زدم همش شونه حموم سشوار دیگه نگرفته منم گفتم دوباره امروز همه دیدن چیزی نبود گفتم بگی فوقش یکی ماه دیگه بخرم بزنم خودم اگه سر پسرموشوهرکوتله همش حموم حوله هلشوند میذارم بخاری بیرون میگم خدای نکرده یدونه تخم نباشه توسرم به سرایان دوباره سرایت کنه واسه همین دوباره این همه کار مردم رفتم حجم موهام من کنم بسته بود خیلی هم میترسم فعلا شامپو سبوریک نرم کننده میزنم ولی شما حتما بگو ممنون چون یکم دیگه بزنم خیالم راحت تر باشه

عشق پرهام نفسم محمدرضا 
عزیزم این کاری که میگم جوابه جواببببه  فقط تخماشو از تو سرتون دربیارید تو مال دخترتو دربیار او ...

عزیزم دختر ندار پسر کوچکم هست شوهرم ندارها خودم دوباره درمان کردم همه چیز یعنی کل زندگی رو برای چهارم شستم سم زدم آب سرکه بخاری سشوار دکترم رفتم خواهر مادرم دیدن خدارو شکر هیچی نبود ولی بسبوریک گرفتم یس که چیز میز زدم الان گفتم تا دونرم کننده انجام باشامپوسبپریک واین که من میترسم چون موهام فر پر یه تخم مونده باشه اون بشه دردسر اگه نه زنده که اصلا ندارم همش درمان شونه میکنم

عشق پرهام نفسم محمدرضا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من خودم همه ی راه ها رو رفتم و فقط اینجوری نتیجه گرفتم تو هم حتماااااا انجام بده اگه نتیجه گرف ...

عزیزم خیلی ممنون اما داروخانه نداشتم امروزم رفتم دکتر صد پنجاه خرج شد دیگه پولی ندارم خودم نداشتم مادر خواهرمو دکتر دیدن اما سبوریک گرفتم اما بازم برای بار چهارم کل زندگیمو شستم سم آب سرکه جاروبرقی سشوار دارم درمان نرم کننده انجام میدم مرتب واین که گفتند باهمون شونه پلاستیکها چون موخیسه خوبه اگه پول بودمیکرفتم ولی گفتم بذار چند وقته دیگه 

عشق پرهام نفسم محمدرضا 
عزیزم این کاری که میگم جوابه جواببببه  فقط تخماشو از تو سرتون دربیارید تو مال دخترتو دربیار او ...

عزیزم پسرم سه سالشه نمی‌دونم از کجا اومده فقط شکم به دختر همسایه هست چون باهیچکی رفت آمد نداریم پسرمو کامل درمان کردم لیندان انواع میز تخمهارم همه رو گرفتم بعدم کچل مرد خودم هرکه بگی مردم خدارو شکر اما چون موهام پرمیترسم یه تخم مونده باشه که گفتم خازرشم ندارم دکترم رفتم گفت واسه این هزار مدل چیز زدی سرت خشک حساسه پوست ریزی داره حالا خودم درمان با نرم کننده شامپو سبوریک انجام میدم چون میترسم همسرم نداشت همسن حمومه حواکله روبخاری بیرون تند تند هم دور موهاشو خالی می‌کنه فقط من شاید یه دونه مونده باشه که بازم شستم دارم درمان میکنم

عشق پرهام نفسم محمدرضا 
2731
من تز بچه ی همسایه گرفتم موهام تا کمرم بود با چند بار سس ماینز گذاشتن همشون از بین رفت حداقل دوساعت ...

عزیزم من همه ی شاید صدبرابر انجام دادم همه هم درمان شدند دکترم رفتمه گفت نداری مامانمو خواهرم نگاه کردند دوباره برای چهارمین بار کل زندگی یعنی کل سم آب سرکه جاروبرقی زده همه چی شستم بیرون گذاشتم روبخاری خودم دارم درمان نرم کننده شامپو سبوریک انجام میدم از محکم کاری میترسم یه دونه باشه چون موهام فر پر شوره هم زیاد گرفتم از وقتی هزار مدل چیز زدم بعد این همه زحته باد بره 

هیچ کس عین من نشسته درمان نکردهسبوره هم گرفتم انقد چیز میز زدم به سرم 

عشق پرهام نفسم محمدرضا 
شامپوی هوگور عالیه منتهی گرونه یکم. شامپوی ضد شپش بخر. با حمام که از بین نمیره!

عزیزم چرا تاپیک قبلی نخواندی هزار مدل شامپو شونه محلول سم چهار بار کل کل زندگیمو شستم سشوار کشیدن رو بخاری گذاشتم الآنم همش حموم شونه سشوار میکشم خدارو شکر ندارم کتر همه مامانم اینا دوباره دیدن تازه تاید سرکه اسفند اما میترسم یه دونه تخم باشه چون موهام فر رفتم کم حجم کنم بسته بودند می‌دونی چقدر خرج کردم باور کن هیچ کس تو دنیا قد من درمان نکرده نشسته اونم با آب جوش جوش 

عشق پرهام نفسم محمدرضا 
دکلره شپشو‌میکشه

شپش آره من که ندارم دکتر رفتم کل زندگی رو چهار بار شستن حتی شوهرمو پسرم ندارند چون اگه می‌بود اونا می‌گرفتند اما رنگ قوی کردم انواع شامپو نحل شونه سشوار درآوردن تخم هم خودم هم مامانم اینا سبوره گرفتم دکتر گفت نداری انقد چیز میز زدی سرت خشک پر پوسته ریزی اما بازم میترسم چون موهام فر پر کن حجم رفتم بکنم بسته حالا دارم درمان نرم کننده سبوره انجام میدم سشوار ایشالله که اصلا نیست گفتم کارازمحکم کاری عیب نمیکنه

عشق پرهام نفسم محمدرضا 
2738
عزیزم من پسرم سه سالشه اصلا بچه مدرسه ای نداریم فقط محمد جیگر رو دارم هیچکی خونمون نمیاد جز مامانم ا ...

تازه جایی که زندگی میکنم با این که مدرسه بستند همه جا تبلیغ رفع شپش زدند اینم که دوستشون زیادی همش درحال رفت و آمد تو این منطقه هم هستند

عشق پرهام نفسم محمدرضا 
دوست عزیز اولین کار کوتاه کردن موهات هست نگو مراسم داریم هیچ راهی'نیست ابتدا کوتاه کردن بعد میری بهد ...

عزیزم میشه صفحه شش هفت بخونی مردم آنقدر نوشتم من موهام دیر خیلی دیر بلند میشه دکترم رفتم نداشتم حجم موهام میخواستم کم کنم بسته بودند دوباره کل کل زندگیم شستم سشوار بخاری و اینکه درمان با نرم کننده مادرم خواهرم دیده هیچی نبود ولی چون موهام پره فره گفتم کار از محکم عیب نمیکنه همه جاروهم سم آب سرکه زدم همه جا رو

عشق پرهام نفسم محمدرضا 
الان که کروناهست وتوخونه ای ومراسمی نیست موهاتو کوتاه کن وخلاص فقط همین اونم کمتراز۲ سانت باشه چون ت ...

عزیزم میشه صفحه شش هفت بخونی مردم آنقدر نوشتم مخصوصا آخرین پیام

عشق پرهام نفسم محمدرضا 
اسپری دایلیس بخر و شونه مخصوص وا انقدر ضعیف نباش دختر

عزیزم میشه صفحه هفت آخرای شش بخونی همه این کارها کردم دکترم رفتم ندارم شبپره گرفتم بس که چیز میز زدم

عشق پرهام نفسم محمدرضا 
شپش با حموم رفتن درست نمیشه،اتفاقا شپشا از جای مرطوب بیشتر خوششون میاد،اگه میتونی موهاتو اتو مو بکش ...

عزیزم منظورم حموم باشونه است پیشواز زیاد اگه میتونی صفحه شش هفت بخونی به خدا مردم آنقدر نوشتم ممنون

عشق پرهام نفسم محمدرضا 
عزیزم خیلی ممنون اما داروخانه نداشتم امروزم رفتم دکتر صد پنجاه خرج شد دیگه پولی ندارم خودم نداشتم ما ...

انشالله که از بین برن ولی اگه نتیجه نگرفتی دفعه بعد این شونه رو بگیر با شونه پلاستیکی فرق میکنه

من پارسال 50تومن گرفتم

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭
2706