2733
2739

تاپیک قبلی بخونید به خدا کارم گریه است شما راهی ندارید راسته که میگن بهداشت ها دستگاهشو دارن آخه من تا حالا ندیدم یعنی چقدربرم حموم سشوار چقدر بشورم دیگه خسته شدم کسی رو ندارم سرمو ببینه خودم جلوهارومیبینم نیست البته می‌دونم هست اما خیلی کمه ولی خوب هی زیادمیشناکه ازبین مرند به خدا همش میگم خدا به مسی نده حتی به دشمنم ولی خدایی سختی تو دنیا نیست که من تجربه نکرده باشم همش میگم بمیرم راحت شم اگه خودکشی واسه خانوادم بد نبود خودمو میکشم 

عشق پرهام نفسم محمدرضا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

فقط شونه شپش 

.شامپو لیندان بزن برو حموم ۴۰ دقیقه شونه کن تخم هاشم کنده میشه ۶ روز دیگه همین کارو تکرار کن ۲۰ دقیقه شونه کن  هفته بعدشم دوباره همین کار ۱۰ دقیقه شونه کن . ملافه سفید بزرگ بنداز رو رخت خوابت . دو تا باشه هر صبح یکی و بشور اون یکیو بنداز

روانشناسی کودک
2738

عزیزم من خیلی اینجا شنیدم که روغن زیتون خوبه ولی به نظر من اصلا مناسب نیست و بیشتر باعث گرم شدن رشک و سالم بیرون اومدن شپش میشه، یه نفر از آشناها اسپری حشره کش مخصوص سوسک زده بود و سرش رو با روسری بست یه نیمساعت، بعدش حمام و شانه، ۱۰ تا ۱۱ روز بعد هم تکرار کرد. شانه ضد شپش استیل با موهای خیس هم خیلی خوبه،مرتل درز های لباس زیر و درز بالش رو اتو کن. و اینکه همه با هم باید درمان بشید، حتی اگه با خواهران در نمایید 

درود و صلوات بر حضرت محمد و آل محمد(ص)   به حرمت اولین بوسه ای که در زمان تولدم بر صورتم نشاندی و به یاد آخرین بوسه ای که در هنگام وداعت بر صورتت زدم... تو را عاشقانه دوست دارم. دلتنگتم مادرم
2706