2733
2734
عنوان

شپش سر می‌خوام خوپموبکشم آخه چقدر سختی خدا به من میده

| مشاهده متن کامل بحث + 2148 بازدید | 158 پست
انشالله که از بین برن ولی اگه نتیجه نگرفتی دفعه بعد این شونه رو بگیر با شونه پلاستیکی فرق میکنه من ...

عزیزم میشه زود جواب بدید ممنون اما این شونه خوبه یا مدلهای دیگر من سرم ندارن اما گفتم بگیرم می‌خوام ببینم می‌تونه تخم ها رو جدا کنه چون دوباره دارم درمان با نرم کننده انجام میدم شونه میکنم وسواس گرفتم بعد آخه می‌خوام سفارش بدم بگی کدوم مدلش بهتره ممنون

عشق پرهام نفسم محمدرضا 
سلام  عزیزم بیا خصوصی لطفا الان مهمون دارم  فردا ی چیزی بهت معرفی کنم برو از عطاری بخر&n ...

سلام میشه لطف عکس و قیمت اون محصول بگید با اسمشو بعد شما بدونه درآوردن تخمها فهمیدید تخمها مردن یا زدید دونه دونه تخمها رو درآورید فقط درمانی چه جوری بود فقط یه بار زدی ممنون میشم کامل توضیح بدید

عشق پرهام نفسم محمدرضا 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ببین بهت میگم چکار کن  مطمئن باش دعوم می کنی من ۲ سال با دخترام اسیر بودیم تا انجام دادم و خو ...

نه

عزیزم سلام میشه اولا صفحه شش هفت بخونی به خدا گوشیم خرابه نمیتونم دوباره بنویسم بعدش کن که انقد کوفت درد سم زدم چند روز پیش یه شپش مرده دیدم آخه با نرم کننده چه جوری می‌کردند سه روزه هرروز انجام دادم حتی یدونه هم ندیدم تازه یه نرم کننده هم جوش شیرین سرکه زدم توش از طرفی دکتر رفتم مامانم اینا دیدند هیچی نبود خارش خیلی کم سرم واسه شبوره هست اما دوباره همه چیز شستمو جامو سم زدم هرروزم روبالشتی لباس روسری میشورم میدارم تو آفتاب سشوار شدید میکشم همه جارو جاروبرقی میکنم تو رو خدا اگه میبینی جوابمو بده حتی جاروبرقی روهم شستم آخه هیچی هیچی نبود گفتم تا دوهفته این درمان و انجام بدم البته از هفته دوم یه روز شامپو آنتی سبوره باید بزنم باهمونم شونه میکنم چون خیلی بوی بدی داره اما بعد حموم می‌ره واینکه نباید قبل بعدش شامپوی دیگه ای زد

عشق پرهام نفسم محمدرضا 
عزیزم سلام میشه اولا صفحه شش هفت بخونی به خدا گوشیم خرابه نمیتونم دوباره بنویسم بعدش کن که انقد کوفت ...

فکر کنم وسواس شدید گرفتم ولی خوب میترسم شدید آخه موهام پره رفتم حجمشو کم کنم بسته بود به نظرت اگه دوهفته این درمان و انجام بدم باسشوار شدید دیگه کاری نمی‌خواد بکنم چون ششصد هفتصد کلی انرژی توان به جز پول آب برق گاز خرج کردم میترسم یه دونه باشه تخم آخه کسی نیست موهامو ببینه خودم جلوش میتونم ببینم فقط بعدش حتی حوله حمام گذاشتم تو آفتاب استفاده نم بی کنم یه مانتو گذاشتم هر روز میشورمش میندازه تو آفتاب موهام شدید می‌ریزه ولی هیچی ندیدم تو این سه روز 

عشق پرهام نفسم محمدرضا 
2731
عزیزم میشه زود جواب بدید ممنون اما این شونه خوبه یا مدلهای دیگر من سرم ندارن اما گفتم بگیرم می‌خوام ...

من مدل لیندا گرفتم عالیه

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭
کردم عزیزم تخمی هم ندارم اما بیماری سبوریک گرفتم رفتم دکتر دوباره همه چی شستم شاید فقط یدونه تخم بود ...

اها سر آدم التهاب پیدا میکنه اونم بده

لطفا یه صلوات برای پیشرفت تو کارم بفرست ممنون❤️❤️
2740