2737
2734

چرا مردم ما همیشه بر پایه احساس تصمیم میگیرن عقلو تعطیل کردن بره پی کارش ؟

وقتی sma هیییچ درمانی نداره و نهایتا ۶ماه افزایش طول عمر میده اون هم بصورت فلج ! 

اصلا بر فرض هم که درمان قطعی بده و ۱۲۰ سال عمر کنه کدوم آدمیزادیه که ۲ میلیون دلار بیارزه براش هزینه کرد ؟ 

متوجهین که با این پول میشه یک کشورو واکسینه کرد که روزی ۲۰۰ تا خانواده عزادار نشن 

میشه هزاران هزااااار بیماری که بیماریشون با زیر ۱۰ ملیون درمان میشه رو درمان قطعی کرد کلی عمل جراحی و پیوند انجام داد و مریض دیابتی رو درمانشو بهبود داد و ..‌.

واقعا چطور حساب میکنین که برای ۶۰ میلیارد تومن پول اولویت فقط یک نفر باشه اون هم با درمان ناقص 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اینم مدرک 

درمان نداره آقا 

اگر داشت هم نمی ارزید 

در عجبم واقعا این سلبریتی ها یکیشون فکر نمیکنن ؟

یا مثلا میخان بگن ما خیلی مهربون و نوع دوست هستیم ؟ فازشون چیه !

2740

مردم مغزشون تعطیله ی بچه میبینن جو گیر میشن ی عده ام سو استفاده میکنن دیگه ...از کجا معلوم ک درمانش کنن ؟ پولو میزنن ب جیب بعدم خدافظ شما

من ریخته ام در رگ تو شیره جان🤰هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🥰این هم نفسی چ حس و حالی دارد😇در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
2706