2733
2734
عنوان

واقعا انگیزتون از کمک به دلارا چیه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2433 بازدید | 161 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ضمن اینکه واکسنه معمولا ۳ دورست 

یعنی یه چیزی حدود ۱۸۰ میلیارد تومن

که واقعا هزینه ی خیلی زیادیه

بر فرض یهو بچه یه چیزیش شد ؟ این همه پول قراره کجا بره ؟ قبلا یکی دیگه از این خانواده ها بودن پول و برداشتن و رفتن

طبق اخلاق پزشکی که میخونیم ، همچین جایی اولویت با کسیه که درمان میشه و هزینه ی درمانش کمتره

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!
2728
مخالفم، من کلی تحقیق کردم درمان میشه  واقعا توقع داری پدر مادرش دست رو دست بذارن بشینن مردن بچ ...

عزیزم خب خودشون درمان بچشون رو تامین کنن ن ک دوره بیوفتن از مردم جمع کردن...با این پول کلی آدم میتونه درمان صد در صد بشه و واقعا هم احتیاج دارن. کمک ی تومن دو تومن ن این همههههه

من ریخته ام در رگ تو شیره جان🤰هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🥰این هم نفسی چ حس و حالی دارد😇در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
مخالفم، من کلی تحقیق کردم درمان میشه  واقعا توقع داری پدر مادرش دست رو دست بذارن بشینن مردن بچ ...

کما تحقیق کردین خانم من پزشکم از مقاله ی NIH , medscape از up to date میتونم براتون مدرک بیارم ک درمان نمیشه شما کجا و چی خوندین که درمان نمیشه بگید ماهم بدونیم شاید نکته جدیدی به علم جهان اضافه شده از یک ساعت پیش ؟

2740

کاملا درست میگی ولی از یه طرف هم نمیشه که دست رو دست گذاشت 

در اون صورت اگه چیزی هم بشه وجدانشون راحته که ما تلاش خودمونو کردیم

اگه آخر یه بحث جدی به نام کاربری من که فقط محض شوخی هست متوسل بشی،یه احمق به تمام عیاری  
مثلا نصف پول جمع بشه اوکی و نشه باهاش دارو خرید تکلیف کسایی که پول دادن چی میشه اون وسط؟

اونایی ک پول دادن ب فکر پس گرفتنش نیسن شما نگران اونا نباش😐

لطفا اگ بیشعوری پستای منو ریپ نزن مرسی❤️

چراغی ب خوبه رواس به مسجد حرامه .....باید این پولا برای واکسن یا حداقل ۱۰زار نفر بیمار بدن ...

از دردسخن گفتن و از دردشنیدن باادم بی درد، ندانی که چه دردیست😔 ازته دلت برای همه منتظرها و من دعاکن  مرسی دوستم...
این اتفاق تا حالا بارها افتاده 😊

اره بابا ی مدت دوره میوفتن با احساسات مردم بازی میکنن برای سگاشون پول جمع میکنن ی مدت برای گربه بهدم اصلا انگار ن انگار

من ریخته ام در رگ تو شیره جان🤰هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🥰این هم نفسی چ حس و حالی دارد😇در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

اینکه میگید درمان ندازه یه موضوعه که میشه به دید منطقی بهش نگاه کرد

ولی اینکه میگید اگه  درمان هم داشت و طرف ۱۲۰ سال هم زنده میموند ارزش نداشت واسش هزینه کنی، کاملا غیر اخلاقی و غیر انسانیه 

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!

اولا امید چیزیه که این خونواده بهش احتیاج دارن،کسی مجبور به کمک نیست اگه دوست ندارید کمک نکنید 

دوما اگه هر اتفاقی برای دلارا بیفته این مبلغ برای بچه‌های دیگه که مشکل دارن خرج میشه این شرط ورود به کمپینه 

خب درسته که جمع کردن این مبلغ وظیفه مردم نیست ولی اس‌ام ای بیماری خاص و نادریه که نمیصرفه برای شرکت های داروسازی و بیمه که بخوان زیاد بهش بپردازن در هرصورت پنجاه تومن یا صد تومن یا هر مبلغی شما رو فقیر نمیکنه و البته اختیارش رو دارید هرطور که مایلید خرج کنید چه بهتر که امیددرمان یه بچه باشید

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!  
2706