2737
2734
اره 😂

یاخدا 

حیف اینکه یه ماهی طرفدارش بودم🙄😐😐😂

لینکِ زندگیتونو به هرکسی ندین که جوین بده لفت بده(:       درخواست دوستی اصلااااا قبول نمیکنم کاری داشتید یجا تگم کنید)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اخه دیدم اینو ریحانه پارساربی بی گذاشتن کنجکاو شدم

ریحانه پارسا هم حاملس مگه

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم
نه بابا 😂😂😂دوس پسرشه عزیزم  اینا هیچوقت شوهر نمیکنن خیالت راحت

ی پست برای حاملگیش گذاشته بود بعد تو کپشن نوشته بود چند وقته عقد کردیم میخواستیم با عروسی سوپرایزتون کنیم ک نشدو اینا بچه از نظر شرعی مشکل نداره

باز نمیدونم ولی خب وقتی حاملستو میخواد نگه داره یا واقعا عقد کردن یا میکنن یا بچه ای در کار نیست

2740

همسرش مهراد جم هست 

یک یا دوماهه عقد کردن!

لطفا درمورد یک مادر درست صحبت کنیم!

بعدم ادعامون میشه که چرا قضاوت میشیم

قضاوت نکنیم تانشیم!

بعضیام هستن انقد تو زندگیتون دخالت میکنن که باید بهشون گفت ببخشید داریم تو دخالتتون زندگی میکنیم!!
ی پست برای حاملگیش گذاشته بود بعد تو کپشن نوشته بود چند وقته عقد کردیم میخواستیم با عروسی سوپرایزتون ...

واقعا گفت از نظر شرعی مشکلی نداره؟؟😂😂😂 چقد اینا برا شرع و این چیزا ارزش قائلن 

و براشون مهمه کار غیر شرعی نکنن

وااااا🙁 
ی پست برای حاملگیش گذاشته بود بعد تو کپشن نوشته بود چند وقته عقد کردیم میخواستیم با عروسی سوپرایزتون ...

عزیزم ساده نباش برای اینا شرعی بودن مهم نیست وگرنه با هزار نفر نمیخوابید 

بشنو باور نکن الکی واسه خودشون میگن 

اگر عقد بودن یه فیلمی عکسی از عقدش میذاشت اینا ک کل زندگیشون تو اینستا پهنه حالا فکر کن عقدشونو نذاره

آلبالو۳ سابق🍀خدایا شکرت🌸
همسرش مهراد جم هست  یک یا دوماهه عقد کردن! لطفا درمورد یک مادر درست صحبت کنیم! بعدم ...

ای بابا چرا انقدر زود باورید شماها

باشه شما اینطور فکر کن ماهم اینطوری فکر میکنیم 

آلبالو۳ سابق🍀خدایا شکرت🌸
2706