2737
2739
عنوان

اونایی که بچه کوچیک دارید لطفا بیشتر مراقبشون باشید

| مشاهده متن کامل بحث + 922 بازدید | 61 پست
عزیزم این برای کی هست من پارسال مادر همکلاسی دخترم عید نوروز رفته بودن فردو قم بچه یکی از اقوام شوهر ...

😭😭😭

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم این برای کی هست من پارسال مادر همکلاسی دخترم عید نوروز رفته بودن فردو قم بچه یکی از اقوام شوهر ...

این مال یکی دوهفته پیش متاسفانه کاش هیچ وقت این اتفاق نمیافتاد ...مادرش فکر میکرد رفته بازی جالبه وقتی گم میشه همه جارو میگردن به جز استخر چون باور نداشتن بچه افتاده تو اون خفه شده 😔

2731
بخدا راست میگم  شهر خودمون بوده یا بچه دخترخالم ۱۰ سالش بوده، از مدرسه برگشتنی همیشه پدر و ما ...

وای خدا چقدر وحشتناک خدا برای هیچ بنده ای نیاره الهی آمین

گلهای زندگی منوشوهرم 🌷🌷🌷سه تابچه دارم دوتاپسر👨‍⚕️👨‍⚕️یه دخمل👩‍⚕️ شوهرم عشقمه♥️همسر عزیزم ای بودونبودم 😍من عاشقت هستم باهمه وجودم😍
توروخدانگو تو آپارتمان مینشستن؟ 

ن ویلایی بوده

از طبقه دوم

بچه از مبل میره بالا و میره دم پنجره

بچه سوم خانواده بوده....مادرش هم گذاشتش پیش خواهر برادرش و رفت خونه همسایه

خدا خودش تو قران فرموده هر شری بهتون میرسه از خودتونه....

این مال یکی دوهفته پیش متاسفانه کاش هیچ وقت این اتفاق نمیافتاد ...مادرش فکر میکرد رفته بازی جالبه وق ...

طفلی بچه 😭😭

گلهای زندگی منوشوهرم 🌷🌷🌷سه تابچه دارم دوتاپسر👨‍⚕️👨‍⚕️یه دخمل👩‍⚕️ شوهرم عشقمه♥️همسر عزیزم ای بودونبودم 😍من عاشقت هستم باهمه وجودم😍
کار خوبی میکنی  هرجا خودتون  رفتید  چه ها روهم  ببرید

آره حتا اگه میرم مغازه دوتاشون میبرم میترسم برن سمت گاز یابرق یاچیزی

محمدم  زیر خاکی ومن   بیقرار توام پسر گلم فدات شم   
2738
بعد اونوقت  ی سریا   میرن  شب نشینی   وتولد   توجیحشونم  اینه ک   ...

والا یکی از دوستای من دخترشم دکتره ولی همش مسافرت و مهمونی و تولد وشب نشینی الانم علائم کرونا دارن هم خودش هم شوهرش ماسکم که کلا نمیزنن😐😐

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگه.....
ن ویلایی بوده از طبقه دوم بچه از مبل میره بالا و میره دم پنجره بچه سوم خانواده بوده....مادرش هم گ ...

نگو اینطوری تو از حال مادرش خبر نداری نگو حالا یه خطای غیر قابل گذشت کرده ولی خدا میدونه چی به سرش اومده خدا خودش بچه های هممون وحفظ کنه🙏

نگو اینطوری تو از حال مادرش خبر نداری نگو حالا یه خطای غیر قابل گذشت کرده ولی خدا میدونه چی به سرش ا ...

حال بعدش چه فایده ای داره....

همین کارو یه دخترخاله دیگم داره انجام میده بچه ۶ ماهشو میسپره دست خواهر ده سالش و خودش ول میچرخه....

من دیدم ک میگم

منم چند سال پیش تو محله ما اتفاق افتاد

زن و شوهر میرن دنبال خونه بگردن از عصر به اون ور که اقاهه از سر کار میومده

دختر ۱۰ ساله و پسر ۷ سالشون تو خونه تنها بودن وقتی پدر و مادرشون بر میگردن هر چی می گردن اینا رو  پیدا نمی کنن

اخرش در یه صندوق قدیمی رو باز می کنن جفتشون خفه شدن اینقدر که بصورت هم چنگ زده بودن بیچاره ها پوست صورتشون کنده شده بود 

رفته بودن داخل صندوق  چفتک درش بسته شده بوده

دیگه پدر و مادرشون بدای همیشه از اون محل رفتن اگه زنده بود پسرشون الان ۳۰ سالش بود

من یه دختر پنج سال و نیمه دارم از زمانی که به دنیا اومده تا الان حتی یه لحظه هم تنهاش نزاشتم با این حال یه بار تو یک سالگی مادرشوهرم شکلات کشی چپونده بود تو دهنش نفسش بالا نمی اومد از سقف دهنش کشیدم بیرون یه بار تو سه سالگی تا کمر از پنجره طبقه سوم رفته بود بیرون یه بار هم داشت سیخ کباب رو فشار میداد که بزنه تو پریز برق خدارو هزار مرتبه شکر هر سری هم خدا خودش رحم کرد که به موقع رسیدم ولی الان تو خونه ای که هستیم متاسفانه همسایه هامون بچه های کوچیکشونو از صبح میفرستن تو کوچه و خیابون بدون ماسک جایی که ماشین رفت و آمد داره ولی من نمیزارم دخترم این کارو کنه چون واقعا استرسی بهم داده که نمیتونم مثل بقیه بیخیال باشم الان جوری شده که دخترم با من ناراحته همیشه میگه تو مامان بدی هستی تو نمیزاری من مثل بقیه بچه ها برم بازی کنم تو هم باید مثل مامان بچه ها باشی هررررر روز هم کارش گریه و لجبازی شده واقعا موندم چکار کنم😔

2706