2737
2734
عنوان

اونایی که بچه کوچیک دارید لطفا بیشتر مراقبشون باشید

| مشاهده متن کامل بحث + 922 بازدید | 61 پست
چیزی نشده میگم بیشتر مراقب بچها باشیم  چند وقت میش یه خانواده میرن گردن بچه 5سالشون میره دنبال ...

من خونه مادرشوهرم پاین میشینن دخترم 9 سالشه دومی5 سالشه نمی‌ذارم برن پاین  ازبس میترسم 

محمدم  زیر خاکی ومن   بیقرار توام پسر گلم فدات شم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو شهر ماهم نزدیک اصفهان از عید تا حالا 2 تا بچه دزدیدند یکیش کشته بودن اون یکی پیدا شد 

وای خدا

من ک جایی نمیرم جز‌ خونه پدر شوهرم  ک‌اونهم‌دوربین دارن توکوچه.ک‌خیالم راحته واسش

آب طلب نکرده همیشه مراد نیست، گاهی بهانه ای است که قربانی ات کنند...
2728
چ اتفاقی افتاده کرونا؟؟ روزانه انقد بچه ها بلا سرشون میاد ک ۹۰ درصدش لی احتیاطی پدر مادره همین یه ...

بعد اونوقت  ی سریا   میرن  شب نشینی   وتولد   توجیحشونم  اینه ک  تعدادمون  کمه ،بیچازه امون  کردن  بخدا  ،افسردگی  گرفتیم  ، بچه های ما چ گناهی   دارن   یکسال وخرده ای توخونه ان،خداخودش بهمون  کمک کنه  با این  اوضاعی ک من  میبینم کرونا رفتنی نیست   چیزی هم  ک  بهشون میگی  نرید نمیفهمن  ناراحت میشن  گناه  کادر درمان  چیه  ،تاوان بی احتیاطی  اینا  رو  مبدن

من خیلی مراقب پسرمم خواهرام همشون میگن خیلی حساسی لوسش میکنی انگار بچه ندیدی و نازا بودی تا الان 😐بعد یکی از خواهرم بچش ۴سالشه چاقو  و چیزای خطرناک میگیره دستش میگم بگیر ازش میفته میره تو چش و چالش میگ بیخیااال هیچی نمیشه بزار بازی کنه 

در من یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیارا من میکنم زمانی ک از من میپرسند خوبی؟و من باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم: بله امروز خیلی خوبم...                                                   

وای من حالم بدشد همینجوریشم افسردگی دارم همش استرس دارم یکی بچمو میگیره میکشه 😭

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
2740
چیزی نشده میگم بیشتر مراقب بچها باشیم  چند وقت میش یه خانواده میرن گردن بچه 5سالشون میره دنبال ...

یکی تاپیک‌زد ک‌فامیلمون روستان و‌نوه عموم هست و‌گمشده.ک باشگاه خبرنگاران تایید کرده.میگن پیدانشده😓😓

آب طلب نکرده همیشه مراد نیست، گاهی بهانه ای است که قربانی ات کنند...
زنگ میزنن پلیس میاد بچه طفل معصوم 5ساله رو تو استخر افتاده بود خفه شده بود 

عزیزم این برای کی هست من پارسال مادر همکلاسی دخترم عید نوروز رفته بودن فردو قم بچه یکی از اقوام شوهرش داخل استخر افتاده بود طفل معصوم برقم گرفته بود چند روز توی کما بود بعدم فوت کرد 😔

گلهای زندگی منوشوهرم 🌷🌷🌷سه تابچه دارم دوتاپسر👨‍⚕️👨‍⚕️یه دخمل👩‍⚕️ شوهرم عشقمه♥️همسر عزیزم ای بودونبودم 😍من عاشقت هستم باهمه وجودم😍
وای خدا 😱

بخدا راست میگم 

شهر خودمون بوده

یا بچه دخترخالم ۱۰ سالش بوده، از مدرسه برگشتنی همیشه پدر و مادرش باید میومدن دنبالش از جاده ردش میکردن

اون روز پدره فکر میکرده مادره رفت سراغ بچه، مادره هم فکر میکرد، پدره رفت دنبالش...یه زحمت ندادن زنگ بزنن ب هم بپرسن

بچه هم دید دیر شده نیومدن خودش تنها از جاده رد شده ک یه ۱۸ چرخ زد بهش و تمام😞😞😞

پدر مادر تو اوج جوونی پیره پیر شدن، مادرش یه تار موی سیاه نداره

خب دیگه چ فایده....

آخییی واقعابعضیااصلااهمیت نمیدن من جایی برم دخترام یکیش۶ ویکیش۴سالشه چشم ازشون برنمیدارم شایداذیت کنن وکارم همش مراقبت باشه ولی این خیلی بهترازخوشگذرونیه

خدایااااا منو به کنسرت شادمهر برسوووون🤗😍😍
چ اتفاقی افتاده کرونا؟؟ روزانه انقد بچه ها بلا سرشون میاد ک ۹۰ درصدش بی  احتیاطی پدر ماد ...

توروخدانگو تو آپارتمان مینشستن؟ 

چق____________درسخته منطقی فکرکنی....... وقتی احساساتت داره خفت میکنه....... 
2706