2733
2734
عنوان

اکستنشن مژه و عفونت و قرمزی

52 بازدید | 10 پست

دوستان اکستنشن گردم حالا ب شدت چشام قرمز شده و درد داره بگید چیکار کنم چه قطره ای بریزم 

و اینکه ۱۵۰ برا بیعانه دادم ب طرف بعد انجام کار گفت چهارصد مونده کارت ب کارت کن منم گفتم کارت بکش کارت ب کارت برام سخته اما قبول نکرد الانم مژه ها دونه دونه دارن میریزن و عفونت کرده چشام 

شما جای من بودید پولشو می‌دادید؟ 

این کاربری دست سه نفره😑 تعجب نکنید از همخونی نداشتن تاپیک ها . هیج کدوم شماره نداشتیم اینم با بدبختی‌ پیدا کردم 

شاید چشمت به موادش حساسیت داشته حالا الان چشمت مهم تره برو پیش دکتر 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پولشو نده ک هیچ، برو اونجا خشتکشو پرچم کن حسابی جیغ جیغ کن بترسه همونجا هم بده ریمو کنه میدونی چقد ...

وآقا؟؟؟ 

خودش میگه که چون چشات نمیدونم خاب خرگوشی بوده باز شده در صورتی ک باز نشد 

این کاربری دست سه نفره😑 تعجب نکنید از همخونی نداشتن تاپیک ها . هیج کدوم شماره نداشتیم اینم با بدبختی‌ پیدا کردم 
2742
شاید چشمت به موادش حساسیت داشته حالا الان چشمت مهم تره برو پیش دکتر

پولشو بدم یعتی ؟ 

نه عزیزم این چسبش معلوم نی چی بوده خیلی خطرناکه

الان بهم پیام داده پول واریز کن عزیزم 

چی بکم ؟ 

بگم که  چشام خوب نشه پول نمیدم ؟

پولشو بدم یعتی ؟ 

اولین باره انجام دادی؟

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2740
اولین باره انجام دادی؟

بار دومه 

دفعه قبل جای دیگ بودم دردی نداشنم اصلا 

بار دومه  دفعه قبل جای دیگ بودم دردی نداشنم اصلا

خب پس پولشو نده تازه بگو ازت شکایت می‌کنم 

خب پس پولشو نده تازه بگو ازت شکایت می‌کنم 

باصه