2733
2739
خب ببين چي ميگم بهت. من اين شرايط رو تجربه كردم دوماه اسير بيمارستانا بودم.هرشب ميبرزمش دكتر.ميگفتن ...

مقعدش سرخه 

بلغم بله 

و با ببلاک و نان بالا میاره 

شیر خودمم بالا میاره 

چیکو 

الیاف 

نه تو خونه راه میبرم تا بخوابه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شده سوهان روحم  مدام بدوبیراه بهم میگه  و توهین و تحقیر و فوش و قهر و .... هیچ کمک هم نم ...

عزیزم هم دردیم منتهابجه من الان یکسالش شده وروز به روز بدترمیکنه شوهرم تازه میگه بیاجداهم شیم بادوتابچه😞

از وقتي با نى نى سايت آشناشدم يادم نميام از ٢شب زودترخوابيده باشم 🥴🤕

برای استفراغ حتما ببر دکتر. با دارو رفلاکس ش رو درمان کن راحت میشی. منم چند روز بعد سزارین هی لباس دخترم اونم با دست می شستم از بس بالا می آورد.  دارو دادم یکبار بالت نیاورد. تا شش ماهگی دارو خورد بعد خود به خود خوب شد. 

شیر خشک من فقط یک قوطی دادم ولی همه گفتند اپتامیل.  

2728

منم سزارین کردم دخترم فردا میشه ۱ماه نمیخابه همش اِهن اِهن میکنه دل دردداره بهش ببلاک ساده میدم زردی هم گرفت خداروشکردوشب گذاشتم دسگاه توخونه خوب شد بردم دکتر گفت مرتب آروغش بگیر منم ّاهربارشیر آروغش میگیرم مامانم میگه نکن نمیخاد اما من گوش نمیدم الان خوب شده گریه هاش کم شده بغلی هم شده بود چون گهواره نداشت الان دوشبه واسش جورکردم شب اولی نمیخابید امروز گذاشتمش توش خداروشکر خابید بزارش گهواره روزا سیر ک شیرخورد بزارتوش تکونش بده کم کم میزاره کناربغلو

یاد خودم افتادم. زایمان اولم خیلی خیلی برام سخت بود. چه دعواهایی کردیم و روز و شب گریه کردم.

افسرده شده بودم. تا یکی دوسال داغون بودم‌ و گریه میکردم.

اصلا اونجور که باید باشه حواسم به بچه نبود. 

الان که یاد اونروز ها میوفتم. میگم واقعا اون دعوا یا حتی از اون بدترش هم ارزش اینو نداشت که حواست به شیرین ترین روزهای بچه داری نباشه.

تمام تلاشتو بکن تا قوی بشی. تا بتونی از اون حالت در بیای.

تا مثل من افسوس گذشته رو نخوری که چرا بیشتر برای بچم وقت نگذاشتم.هیچ چیزی اونقدری ارزش نداره که بخاطرش اعصابتو خورد کنی. 

2740

بچت مثل پسرمنه

به پروتئین گاوی حساس و اگه شیرخودتو میدی لب به لبنیات نزنشیرخشکم ی مدل هست مخصوص بچه های حساس اونو بخر بده بخوره

پفک نمکی سابق هستم برای سلامتی پسرم یه صلوات میفرسی ‏از الان دارم بـه اول فروردین سال ۱۴۰۱ فکـر مـیکـنم کـه چقدر قراره بــا تاریخ رنـد ۰۱/۰۱/۰۱ و جمله “این اتفاق هر صد سال یه بــار مـی افته” و چرت و پرتای دیگه زخم بشیم.  
مقعدش سرخه  بلغم بله  و با ببلاک و نان بالا میاره  شیر خودمم بالا میاره  چیک ...

عزيزم احتمالا الرژي هم داره.ازين علائم كه ميگي.

اول اينكه با شيشه ضدكوليك بهش شير بده،خيلي تاثير داره.

سر شيشه سوراخاش يكي باشه تا جريان كمتري داشته باشه.

وقتي شيرش دادي اصلا نزارش زمين پستونك بده.تا ميك بزنه شيرش هضم شه بالا نياره. وعده شيرشو يكباره بهش نده..مثلا ٦٠ تا ميدي اول سي تا بده، يك اروق بگير سي تاي بعدي.

اگر ميخواي شير خودتو ادامه بدي بايد رژيم پايه بگيري.سرچ كن مياد.چيا نبايد بخوري.

شيرخشك اچ آ/ پپتي/پپيني جونيور اينا مال الرژيه كه اچ آ خقيفترينشه.

نوترامثژن و نئوكيت كلا دل دردشو ار بين ميبره كه اين ذوتا فقط با نسخه پرشك متخصص كه نسخش مورد تائيد باشه ميري حلال احمر ثبت نام ميكني،سهيمه اي هست.هرماه ميدن.خيلي خيلي خيليي عاليه.

بجه رو راه نبر..ننو ديدي ديگه! ازينا كه قديم بچه هارو ميزاشتن توش،الان اينساگرام هم ميفروشن،خودتم ميتوني درست كني.من خودم ساختم براي بچه اولم،پا به ماهم وگرنه تقديمت ميكردم.

با دوتا ميخ مخصوص كه تحمل وزن بجه رو داشته باشه وصل كن به ديوار اون تيكه كه سرشو ميزاره طنانبشى بالاتر ببند كه سرش بالاتز بدنش باشه.بچه رو ار زير بغل قنداق كن بزار توش،ي طناب اضافه ببند با دست تكون بده.اينجوري هم خسته نميشي هم گريه اش براي حركات ننو بند مياد.هم لادم نيست راه بري

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
الان دخترتون نصبت به يك سالگيش چطوره؟ از لحاظ اذيت؟پسر من پدرمو در اورده اميد دارم دو سالگي خيلي فرق ...

بهتره. نق و نوقاشو دارم. اذیتای خودشو داره همش دوس دارع براش انرژی بزاری بازی کنی باهاش.الان هم ک کروناست. ولی خوبه.خداروشکر. 

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ......
دیگه نمیخام شیر خودمو بدم  چون همش شیر ناراحتی میخوره بچم بدتر شده

چ بگم والا. ولی هیچی برا بچه شیر مادر نمیشه. اهنگ بزار. خرید کن. سعی کن خودت روحیه تو بهتر کنی. درگیر بحث و دعوا نکن خودتو. بسپار به زمان. 

بهتره. نق و نوقاشو دارم. اذیتای خودشو داره همش دوس دارع براش انرژی بزاری بازی کنی باهاش.الان هم ک کر ...

خب خدارو شكر ، پس اميدوار باشم پسرم دو سالگيش خيلي بهتره تا الان كه يكسالشه

به خاطر کارای نکرده و گناه نداشته همیشه مجبور به عذر خواهی بودم🥺کاربریمو گذاشتم ببخشید که بدبختیم جلو چشمم باشه
خب خدارو شكر ، پس اميدوار باشم پسرم دو سالگيش خيلي بهتره تا الان كه يكسالشه

اره. ارتباطش با بچه ها و بقیه ادما بهتر میشه. کافیه ی بچه ببینه ساعتها باهاش سرگرم میشه. در کل بهتره. 

2706