2737
2734

سلام 

بچمم خیلی اذیت میکنه

روزی ۷ تا ۸ بار پی پی میکنه 

و کولیک داره و مدام استفراغ میکنه و بغلی شده 

شیر خشک تا الان ۵ بار عوض کردم هیچکدووم بهش نمیسازن 

شیر خودمم بهش میدم  ولی چون خودم مدام ناراحتم از دست شوهرم و گریه میکنم 

بچه عصبی و دل درد  شده 

دارم روانی میشم نمیدونم چکار کنم😭😭 

نه خواهر دارم 

مادرمم مریضه و سن بالا 

تو شهر غریب نه فامیلی نه دوستی 

مادر شوهرمم  اومدم شوهرم به جونم انداخت و رفت 😭😭

عزیزم خدا کمکت کنه . ماه های اول بعد زایمان واقعا جز بدترین دوره های زندگیه . یکم بگذره رو روال میفتی 

شوهرت چی میگه این وسط؟ حرف حسابش چیه ؟ 

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ب بچت دایمتیکون بده

وایه رفلاکسشم باید ببریش دکتر

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵
2731

اخی عزیزم🥺🥺با شوهرت آشتی می کنی بالاخره تورو خدا حواست ب بچه باشه تو دیگ مادری و مادری سخته

روزای حساس نورادته اصلا سهل انگاری نکن بخاطر ۴تا حرف شوهرت

👑السلام علیک یا صاحب الزمان👑                                        و خدایی که به شدت جبران می کند❤️✨️
2738

چه شيرايي دادي؟

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

وای عزیزم خیلی شرایط سختیه درک میکنم فدات بشم خودتو ناراحت نکن عزیزم😢

(❤از خودت خشنود باش❤)سرور تنها معیار برای زندگی است،اگر زندگی ات سرورانگیز و سعادتمندانه نیست،پس بدان که داری اشتباه میروی.رنج کشیدن،معیار اشتباه بودن است،و سرور معیار درست بودن.تمام آنچه که نیاز است دیدن این است که اگر بیشتر و بیشتر مسرور میشوی،اگر سرورت عمیق تر و عمیق تر میشود تو داری در راه درست حرکت میکنی.و اگر رنج و درد و اضطراب رشد میکند پس تو در راه اشتباهی حرکت میکنی.❤ ..............✨بلاخره خواهی دید اونی رو که قسمت مقدر کرده ببینی🌠

عزیزم،تقریبا شرایط قبلا منو داری،گریمچهر بده بچت با یه دارویی هست برای دفع باد شکم هستش یادم نیست اسمشو بعد شیر خوردن بچت حتما آروغ بزنه معمولا بچه ها با صدای سشوار یا جارو برقی آروم میشن یا حالا یه آهنگی که میدونی قشنگه،این روزا میگذره،در ضمن وقتی بی تاب هستش هی شیر نده بخوره دلدردش بیشتر میشه

2706