2733
2734
خب اينا هيچكدوى دواي درد بچت نيست. اپتاميل پپتي بايد بدي. خودت بايد رژيم داشته باشي. مقعدش سرخه؟ ...

بله 

اخه ۲ روز پیش بردم دکتر 

تمام صورتش جوش شده بود دکتر گفت اگزما و حساسیت 

نان اچ ا داد 

الان یبوست شده و دل درد داره 

خب ببين چي ميگم بهت.

من اين شرايط رو تجربه كردم دوماه اسير بيمارستانا بودم.هرشب ميبرزمش دكتر.ميگفتن كوليكه يك شربت مينوشتن شيرشو عوض ميكردن و ..

١٣مدل شيرخشك تست كرزم!

همه ميگقتن كوليكه دارو به بچه ميدادن يا شيرو عوض ميكردن.

ولي فقط يك دكتر تشخيص داد اين بچه الرژي داره.

ميخواي كمكت كنم.دقيق جواب بده

چيا ميخوري؟

هرشب گريه ميكنه؟

مقعدش سرخه؟

بلغم،دفع ميكنه؟

بالا مياره؟

با چه شيشه اي شير خشك ميدي؟

بچه رختخوابش پشم و ايناست يا الياف؟

روي پا ميزاري موقع خواب؟

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کاملا درکت میکنم منم شرایط مشابه شمارو داشتم. الان دخترم دوساله هست. واقعا اوایل تولد بچه خیلییی سخت ...

الان دخترتون نصبت به يك سالگيش چطوره؟ از لحاظ اذيت؟پسر من پدرمو در اورده اميد دارم دو سالگي خيلي فرق كنه  ترو خدا باهام حرف بزن تعريف كن 

به خاطر کارای نکرده و گناه نداشته همیشه مجبور به عذر خواهی بودم🥺کاربریمو گذاشتم ببخشید که بدبختیم جلو چشمم باشه
بله  اخه ۲ روز پیش بردم دکتر  تمام صورتش جوش شده بود دکتر گفت اگزما و حساسیت  نان ...

نان اچ ا براي بچه اي كه احتماا ميديم ار ووي هيستوري فاميلي خساسيت داشته باشع.توي الرژي در حال بهبود جواب ميده نه توي شرتيط بچه شما.

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2742
عزیزم برا کولیک هم چون شیر خودتو میدی خیلی باید حواست ب رژیم غذاییت باشه. خیلللی. غذای نفاخ نخور. بع ...

دیگه نمیخام شیر خودمو بدم 

چون همش شیر ناراحتی میخوره بچم بدتر شده 

2740
بله  اخه ۲ روز پیش بردم دکتر  تمام صورتش جوش شده بود دکتر گفت اگزما و حساسیت  نان ...

يبوستس چندروزه؟؟

يك زيرانداز بنداز زيرش..

لختش كن

دستتو كامل روغن زيتون بزن..شكمشو قشنگ ماساژ بده..

پاهاشو خم كن توي شكمش سه چهاربار..

يك گوش پاك كن رو بز وازلين چرب كن به اندازه بند انگشتت از مقتدش فرو كن داخل.اروم چندبار ببر و بيار بيرون.يهو پاشو جمع كن با فشار پي پيش مياد.

اگر يكي دوزه نكرده اين روش عاليه 

خب ببين چي ميگم بهت. من اين شرايط رو تجربه كردم دوماه اسير بيمارستانا بودم.هرشب ميبرزمش دكتر.ميگفتن ...

تخم مرغ 

و گوشت و مرغ 

حبوبات و لبنیات چند روزه نخوردم 

البته چند روز قبل زیادروی  کردم و خامه خوردم و کیک خامه ای 

يبوستس چندروزه؟؟ يك زيرانداز بنداز زيرش.. لختش كن دستتو كامل روغن زيتون بزن..شكمشو قشنگ ماساژ بده ...

روشی که این خانم گفتم برای یبوست عالیه من باسر دماسنج جیوه ایی که اهنی هست این کاررو انجام میدم 

خب ببين چي ميگم بهت. من اين شرايط رو تجربه كردم دوماه اسير بيمارستانا بودم.هرشب ميبرزمش دكتر.ميگفتن ...

نه هرشب 

دو شب پیش گریه میکرد 

و امروز کلن همه بیقرار   و بیخواب بود .همین الان تونستم بخوابونمش اونم رفتم بهش شیر خشک قبلی رو دادم 

شکمش کار کرد و خوابید 

تخم مرغ  و گوشت و مرغ  حبوبات و لبنیات چند روزه نخوردم  البته چند روز قبل زیادر ...

تخم مرغ حذف!

گوشت فقط گوسفندي

لبنيات فقط بز و گوسفند.

كيك/بيسكوئيت خامه/بستني اينا حذف!!

آهان آره اسم دارو یادم اومد دایمیتکون برای گاز معده ست،یه ورزش هم هست پا بچه رو فشار میدی به شکمش با ...

حرکت دوچرخه

عین دوچرخه سواری

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵
2706