2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

امید مدرسه خوبی فقط خیلی سخت گیره 

اینقدر تکلیف وکار از بچه می‌خوان خدا می‌دونه اگه پسرتون ازون بچه های درسخوان وحرف گوش کنه برا انجام تکالیفش بنویسش والا هم خودت اذیت میشی هم بچه ات

یا رفیق من لارفیق له
چنده؟ 

نمیدونم دقیق اما برادرزادم میره غیر انتفاعی فک کنم اون موقع چهار سال پیش گفت سالی ۵ تومان الان حتما شده ۲۰ تومان واسه مقطع دهم داداش دیگم میخواست پسرش و بزاره دو سال پیش ۳۵ بود 

اره ولی شنیدم خیلی خوبه شاهد هم میشناسم ک داداش خودم میرفت... تو ابکوه مدرسه دیانت 

من اصلا غیر انتفاعی رو قبول ندارم بچه برادر من هیچی بلد نیست سواد صفر کلاس پنجمه چون از اول غیر انتفاعی رفت بچه خواهرم رفت غیر انتفاعی تمام نمراتش ۱۹ و ۲۰ بود خواهرم گفت یک روز خودم اومدم ازش درس پرسیدم دیدم هیچی بلد نیست اتفاقا امام حسین هم میرفت دیگه یادمه برداشت بردش حکمت با کلی پارتی بازی حکمتم سخته هر کسی رو قبول نمیکنه هیچی بلد نبود دیگه میشد مقطع دبیرستان اینقد خواهرم پول داد معلم خصوصی تا بتونه یکم خودش و برسونه به بچه ها دانش اموزهای حکمت اکثرا پزشکی و دندان و دارو و این رشته ها قبولن این تهش مهندسی تونست بیاره بازم نمیخونه کشش نداره چون از اول پایه قوی نبود 

2706