2733
2739
عنوان

واي خدايي پسرا چرا اينجوري

357 بازدید | 17 پست

من از يكي خوشم ميومد الان ٣٥سالشه بعد چن سال پيش با يه دختري دوست بوده چن سال باهم بودن و اينا بعد تو مهمونياشون يه دختره بود پسره هميشه به دوست دخترش ميگفته من اصلا ازين دختره خوشم نمياد ازين سبك دخترا خوشم نمياد خيلي پلنگه و فلانه و.... بعد مييره همزمان كه با اين دختره دوست بوده با همون دختري كه ميگفته ازي بدم مياد دوست ميشه(دختر دوميم همسن خودش بوده قبلانم ازدواج كرده بوده خود اينم تو عروسيش يوده.بعد ازيناس كه خيليي عشوه داره ووو ولي اصلا خوشگل نيست😂😐)هيچي دختر اولي هم مچشو ميگيره كات ميكنه .بعد پسره زنگ ميزده به دختر اوليه توروخدا ببينمت دلم واست تنگ شده بهد مثلا ميرقته پيش دختره،دختر دوميه بهش زنگ ميزده به اوليه ميگفتي هيسس هيچي نگيااا فلانيه😐😐الانم فكر كنم هنوز با دومي دختر دوميه هم چندماهه از ايران رفته.خدايي چقد بلد بوده اصن نميفهممش 

اخرش نكنه بره همين دوميرو بگيره😂😂

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

دقیقا دوست منم با یه پسره دوست بوده با ملی ادعای عاشقی دوستمون راضی می‌کنه باهاش باشه. بعد دوست دختر سابقش دائم زنگ میزد که دختره هم خدایش از دوست من خیلییییی کمتر بود، این پسره هم دائم می‌گفت واااای این آویزون دوباره زنگ زد و همش بد دختره رو می‌گفت. 

خیلی یهویی دوستمون ول کرد رفت با اون یکی ازدواج کرد😂😂😂

هرکی دلش گرفته بیاد پیش خودم، بتونم کمک میکنم♥️
دقیقا دوست منم با یه پسره دوست بوده با ملی ادعای عاشقی دوستمون راضی می‌کنه باهاش باشه. بعد دوست دختر ...

نن ديگه من فكر نكنم اين برگرده با اوليه.اصن فكر نكنم ديگه اسن يا كسي ازدرواح كنه😂😂😂

نن ديگه من فكر نكنم اين برگرده با اوليه.اصن فكر نكنم ديگه اسن يا كسي ازدرواح كنه😂😂😂

مشکل اینه در واقع که خوب کسی مجبور شون نکرده اینقدر ادعای عاشقی کنم و بد اون دخترایی رو بگن که دنبالشون میرن

هرکی دلش گرفته بیاد پیش خودم، بتونم کمک میکنم♥️
2738
مشکل اینه در واقع که خوب کسی مجبور شون نکرده اینقدر ادعای عاشقی کنم و بد اون دخترایی رو بگن که دنبال ...

غلط كردن بدشونو بگن.دختر گناه كه نكرده از يه نفر خوشش اومده حالا شانس باون اون يه مفر تو بودي(مثه من كه عاشق يك لاشي شدم🤣🤣🤣🤦🏽‍♀️

2706