2733
2739
عنوان

مشهدی‌ها بیان (چاقی و اشتها)

174 بازدید | 22 پست

بچه ها من همه دارو ها خوردم از سیپرو تا راز سیب و شکوری ین ومخمر آبجو و زینک و هم قرص هم شربت و عرق یونجه عطاری رفتم گین آپ خوردم شیر خشک خوردم اوووو اگه بدونین ولی جوابی ندادن یا برگشت داشته و... هرچیو ک بگین من بلدم هیچی نیس نخورده باشم دکتر تغذیم رفتم گفت اینا بخور منم گفتم نمیتونم بخور وگرنه بلدم بخورم هیچی نگفت 

الان نزدیک یک ماه و خورده ای دوست خواهرم دیدم جواب گرفت منم گرفتم خوردم جواب داد گفته ببرین آزمایشگاه برا عوارض ک نداره کامل قط نکردم ولی خیلی خوب بوده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

چ بوده؟

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    
اسمی نداره از عطاری ی نوع پودره قبل شامه ولی واقعا خیلی گشنم میشه احساس میکنم غذا جذب بدنم میشه  ...

چاق شدی؟

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    
2740

شربت  راسیپ خوردی وزن اضافه  کردی برگشت

میشه برا خوشبختی و عاقبت بخیر شدن منو داداشم ی صلوات بفرستین ❤️😍 اگه امضامو دیدی و فرستادی حتما بهم بگو منم برات بفرستم ☺️
آره بابا تازه همشم خواب بودم 

خوب چن کیلو  اضافه  کردی معلوم بود من میخوام ۵ کیلو واضافه  کنم خوبه

میشه برا خوشبختی و عاقبت بخیر شدن منو داداشم ی صلوات بفرستین ❤️😍 اگه امضامو دیدی و فرستادی حتما بهم بگو منم برات بفرستم ☺️

یه عطاری هست به اسم مریم گلی یه پیرمرده کهنگات میکنه میفهمه چته من خیلی از دوستای مامانم چاق بودن رفتن خیلی زود لاغر شدن 

هرچی بهت میده گیاهیه برو پیشش دعام میکنی اگه خاستی ادرسش رو بهت میدم

صبورباش چیزهای خوب زمان میبرند 😍👼
2706