2737
2739

این خانم ۴۵اینا سنش هس پسرت۲سالی هس عقد کردس میگه شوهرم گفته مواظب اونا باش تا کاری نکنن فردا کار دستمون بدن آبرومون بره منظورش حامله شدن عروسشونه😐

حالا امروز تعریف میکرد دیشب عروسمون اومد شب موند چون خونشون دوره ماهم جامونو تو پذیرایی انداختیم همگی یه دختر۲۷ساله اینام داره میگه نصف شب دیدم تو اتاق صدای پچ پچ میاد پاشدم رفتم

هستین بگم بقیه اشو😐😐

کسی که زندان انفرادی را ساخت خوب میدانست که سخت ترین کار بشر تحمل خویشتن است.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ن نيستيم نگو🚶🏼‍♀️🚶🏼‍♀️🚶🏼‍♀️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2738

خب#  

ساینای مادر من هنوز لباس هات رو به اغوش میگیرم و تو اتاقت میشینم به یادت... من هنوز باورم نمیشه تو و باباییت دیگه پیشم نیستید💔💔 خدایا دوتا غم بزرگ گذاشتی رو شونم واسه ارامشم صلوات بفرستید
2706