2752
2739
عنوان

یا خدا بیاین از بی فرهنگی همسایم بگم شاخ دربیارین🤤

| مشاهده متن کامل بحث + 1431 بازدید | 79 پست
همسایه ما خردرست میکنن بوی سگ مرده راه میندازن در خونشونم باز میذارن بو میاد تو خونه ما 😒

واقعا؟؟؟ 😲😲😲😲

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
میگه رفتم تو اتاق دیدم عروسم کلا ل خ ت هس و پسرمم تا منو دبد پشت در قایم شد به تته پته افتاد هیچی به ...

این بچه دوساله چرا ازدواج کرده اونوقت؟!! رفته قایم شده؟؟

چ خانواده  عجیبی 

طفلی دختر مردم دلش خوشه شوور کرده

چرا امضات کم رنگه  اینجانب از سال ۹۶ ب دلیل کاهش ناگهانی گربه ها ذائقم تغییر کرد و پیتزا رست بیف رو جایگزین کردم.نام کاربری قابل تغییر نیست دیگه  

[QUOTE=185086067]میگه رفتم تو اتاق دیدم عروسم کلا ل خ ت هس و پسرمم تا منو دبد پشت در قایم شد به تته پته افتاد هیچی به ...[/QUOTE

این خانمه چه کم عقله حالا اتفاقی هم افتاده تو خونش باید بیاد برای همسایه ها تعریف کنه.بیچاره اون عروس گیر چ مادرشوهر افتاده😒😒😒😒

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
میگه رفتم تو اتاق دیدم عروسم کلا ل خ ت هس و پسرمم تا منو دبد پشت در قایم شد به تته پته افتاد هیچی به ...

🤣🤣🤣وای کارش چ زشته ب اون چه آخه 

دوباره باردارم😐ایندفعه دیگه میمیرم ازبی خوابی 🙄
خدایی چون گفتی هستین بگم؟من نمیمونم واقعا بدم میاد ازین جمله😠 یه نگاهی به انلاینا بندازین بعد تصمی ...

مگه میتونه وقتی تاپیک زده ادامشو نگع؟؟؟ اینجا اولا که ایرانه، دوما که نینی سایته. از این کارا نداریم  

نيستَمِتون ، نه همتون ،بيشترتون

چه مادرشوهری داره بنده خدا جلو همه آبروشون رفته😕

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام