2737
2739

دلیل قهرم تو تاپیکای قبل هست نپرسید،اومدم خبر بدم خوبم،فقط دوست دارم همش بخوابم،اهنگای غمگین گوش میدم،در طول روز شاید چند قاشق برنجی چیزی بخورم،عین دیوانه ها کنار پنجره ی اتاق مجردیم میشینم،بی صدا اشک میریزم،خاطرات دوران مجردیم یادم میاد،لبخند میزنم،

اول همش موبایلمو چک میکردم اما دیگه چک نمیکنم...

دیگه چیزی خوشحالم نمیکنه....

فقط همین یه جمله یادم میاد...

من خیلی دوست دارم و مردی که  از شدت علاقه گریه میکنه

امابعددوهفته اومدی منو ببینی چجوری دلت اومدبری امروز

اوایل قران میخوندم و صلوات میفرستام

اما دیگه امیدمو از دست دادم،دیگه مهم نیس

چرا به پای مردی بسوزم که بودونبودم براش مهم نیس

خیلی عصبانی ام،

دعاکنین براحال دلم

تو کتاب چهار اثر اسکاول شین از ی خانومی میگه ک مشکلش مثل شما بود ... اون خانومه گفت همسر من پیشمه.. پس خوشحال بود و خداروشکر میکرد و خونه رو براش مرتب میکرد و غیره و حتی سر میز غذا بشقاب براش میزاشته! بعد ی مدت برمیگرده!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یک جمله نوشته اید که ""چرا به پای مردی بسوزم که بودونبودم براش مهم نیس"" اینو هر شب و روز من به خودم میگم فقط اولش میگم چرا برای دختری بسوزم . اما عشق نامرد این چیزا حالیش نیست

2738
استارتر عزیزم متاهلی، نامزدی یا دوستین؟ ببین گلم تو مسیر دوست داشتن و علاقه و به اصطلاح عشق ازین بال ...

متاهلم نزدیک دوساله،بعد۱۴روزاومددنبالم دیروزدوباره دعوامون شدرفت بدون من،حالم خیلی بده

منم ازین روزا زیاد داشتم  ،من بخاطر همسرم چه خون دل ها که نخوردم ،ازین روزا خیلی زیاد داشتم ولی با گذشت و بیخیالی همه چی درست میشه ،مطمعن باش دوستت داره گلم ،میخای یکم صحبت کنی شاید سبک تر بشی 

فمنیست. 
منم ازین روزا زیاد داشتم  ،من بخاطر همسرم چه خون دل ها که نخوردم ،ازین روزا خیلی زیاد داشتم ولی ...

چطوری تونست بدون من طاقت بیاره کسی که میگفت بمیرم ولی اشکاتونبینم

چطوری تونست بدون من طاقت بیاره کسی که میگفت بمیرم ولی اشکاتونبینم

عزیز دلم😔 

میفهمم چی میگی ولی گاهی اینجوری میشه ،منم یه رفتارهایی از شوهرم میدیم تو زندگی که با خودم میگفتم این واقعا دوستم نداره ،حتی یه مدت جدی روی طلاق تصمیم داشتم ،ولی یبار متوجه شدم واقعا دوستم داره شما هم بلاخره متوجه میشی که دوستت داره 

فمنیست. 

زندگی مزخرفه سوگواریت تموم بشه میشی یه سنگ من ۴ ساله این درد باهامه 

J'aime tes cheveux enneigés pour toujours . silk for ever 💟my bob هرچی بیشتر آدمارو میشناسم سگمو بیشتر دوست دارم🐕 🤍 بیا اینجا بنویس برات نادعلی بخونم 🦋
2706