2737
2739
عنوان

شد۱۵روز😔نیومدی هنوزم منتظرم برگردی همه ایناخواب باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 692 بازدید | 39 پست
چرا دعوا میکنید عزیزم؟ سر چی؟ خانواده همسرت ؟ یا خودش؟‌ یا چیز دیگه

سرااینکه گفتم تادعوامون میشه دادوبی دادنکن که همه بفهمن توزندگیمون دعواس(توساختمون پدرشوهرم اینامیشینیم)گفت اخلاقم همینه،به خونوادت اجازه دخالت نده،برادرشوهرم الکی مرده وزنده منوفحش دادشوهرم طرف اونوگرفت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رو خودت کار کن ببین من درکت میکنم خب چون کشیدم ولی به خدا چاره نیست اهنگ شاد بزار حتی اگه حسش نباشه گل بکار باهاش حرف بزن لباس رنگی بپوش برگشت که عالی برنگشت هم تو چرا خودتو نابود میکنی عزیزم وقتی اینهمه جوونی ببین من الان خودم دارم دل دل میزنم برا یه بار دیگه دیدنش تقصیر منه همیشه قبول دارم خیلی راه اومده باهام ولی بازم خودمو فراموش نمیکنم توهم نکن

این کاربری دست سه نفره عزیزان سو تفاهم نشه 🫂حوصله بحث ندارم ولی بری رو مخم جوابتو میگیری من مجبور به مدارا با روانیا نیستم 
2728
زندگی مزخرفه سوگواریت تموم بشه میشی یه سنگ من ۴ ساله این درد باهامه 

😔😔😔 منم این روزا رو داشتم خیلی زیاد ،فکر میکردم زندگی تمومه ،ولی طاقت آوردم و ادامه دادم ....زندگی دلایل زیادی برای امید داره .شاید باید دیدتو عوض کنی عزیز دلم 

فمنیست. 

چقدر حرفات مث منه. البته شوهر من برگشت اومد دنبالم خداروشکر داشتم نابود می‌شدم

خوشبختی این نیس که هرچی دوست داری داشته باشی،خوشبختی یعنی هرچی که داری دوست داشته باشی.خدایا بخاطر هرآنچه از فضلت به من بخشیدی و هرآنچه صلاح ندانستی و نبخشیدی تورا شاکرم.

منم حال تورو دارم سه روز بود قهر بودیم امروز پیام داد ولی کاش جوابشو نمیدادم یدونه حاضر نیست معذرت بخواد یدونه پیام میده میره دوساعت دیگه جواب میده منم شدم عین خودش 

🙄🙄🙄عزیزم سایت مال بابات نیس با نظرم مخالفی ریپلای نزن چون حوصله بحث باتو یکی رو ندارم
2740
😔😔😔 منم این روزا رو داشتم خیلی زیاد ،فکر میکردم زندگی تمومه ،ولی طاقت آوردم و ادامه دادم ....زندگ ...

اوج شادیم تو روزاس شبا همه چی سیاه میشه گاهی روزام سیاه میشه بهد من یه جوکرم با یه لبخند مسخره  مضحکه ولی باید بیخیال  باشیم تا بگذره

J'aime tes cheveux enneigés pour toujours . silk for ever 💟my bob هرچی بیشتر آدمارو میشناسم سگمو بیشتر دوست دارم🐕 🤍 بیا اینجا بنویس برات نادعلی بخونم 🦋

ناراحت نباش درست میشه.شوهرمن تازه بعد شیش سال فهمیده نباید کسی تو دعوای زن وشوهر وارد بشه.با زبون خودش چند بار گفته اشتباهه آدم مشکل خونشو پیش کسی بگه واشتباه بدتر کسیه که خودشو دخالت بده

سرااینکه گفتم تادعوامون میشه دادوبی دادنکن که همه بفهمن توزندگیمون دعواس(توساختمون پدرشوهرم اینامیشی ...

حالتو کاملا میفهمم ،و بهت شدیدا حق میدم ،متاسفانه بیشتر مردا اینجورین، زود عصبی میشن و داد و بیداد میکنن ،مخصوصا که فرهنگ جامعه ما از اول تا الان مرد سالاری بوده و خیلی زمان میبره که مردامون یاد بگیرن با زن درست رفتار کنن و حس بالاتر بودن نکنن و اینکه متاسفانه از قدرت بازو و صداشون به اشتباه استفاده مبکنن ، عزیزم همسرت همیشه نکات مثبت نداره؟ یکم بهش فکر کن لطفا ، الان میدونم اونقدر دلت پره که نمیتونی به خوبی هاش فکر کنی ولی یکم فکر کن ،قطعا  داره و اینکه شما سن خودت که کمه همسرت هم لابد سنشون تو مایه های شماست، هنوز اول راهید هنوز مونده کامل همو بشناسید و قلق همو یاد بگیرید، به همدیگه فرصت بدید ،ایشون شاید مغروره که هنوز نیومده دنبالت عزیزم ولی دلیل نمیشه دوست نداشته باشه ، وقتی آشتی کردین، ازش بخا روی خشم و عصبانیتش کنترل داشته باشه ،بهت احترام بزاره ،ویزایی که ازش میخای رو بهش بگو ،از الان باید روش کار کنی، نزار عادت کنه به این رفتار ،،،،الانم کسیو از اطرافیان واسطه کن گلم برای آشتی ❤

فمنیست.