2733
2739
منم برا همین دو دل شدم اگه بخوام نیمه عمل کنم باید دکترمو کلا عوض کنم چون طبیعیه سبکش

ببین خودت چی دوس داری اگه دوس داری تغییر کنی نیمه فانتزی که واسه تنفستم مشکلی پیش نیاد اگه دوس داری فقط بینیت صاف و صوف بشه طبیعی 

زنی که سرو صدا داره یعنی دوستت داره ، از زنی که ساکت شده بترس یعنی پایان
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مرسی که جواب دادی عزیزم مبارکت باشه♥️

قربونت گلی🌸

کلیک کنید تاپیک عکس قبل و بعد عملم با نیک تبار  بینیم که فرم نداره و اخلاق و شرافت کاری خودش و منشیش صفره شما گول نخورید مثل من هیچی سخت تر از گیر افتادن تو جایی که بهش تعلق نداری نیست :)  اگر همه مثل هم فکر کنند در حقیقت هیچکس فکر نمیکند #فمینیست 
با دکتری ک گفتی؟؟؟ کاراشو از نزدیک دیده بودی؟؟؟؟ 

آره بیشتر فامیلامون باهاش عمل کردن منم برا همون انتخابش کردم ببین وجدان و اخلاقش عالیه رو‌راسته پولکی نیس ولی سبکش طبیعیه این باعث شده نسبت بهش مطمئن نباشم -_-

2740
آره عزیزم حتما شما دعا کنید راحت باشه همینجا میام بهت میگم    

چند سالته مجردی؟؟؟ اولین باره ک میری اتاق عمل؟؟؟ آخه منم اولین باره ک واس عمل بینی میخوام برم اتاق عمل خیلی میترسم🥺

چند سالته مجردی؟؟؟ اولین باره ک میری اتاق عمل؟؟؟ آخه منم اولین باره ک واس عمل بینی میخوام برم اتاق ع ...

20 آره مجردم ... نه من برای عمل آپاندیس قبلا تجربه کردم

2706