2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با عبداالمطبی عمل کرده بودن راضی بودن ولی مفرد ناراضی بد شنیدم

اره من کارای عبدالمطلبی دیدم خدایی خیلی خوب بود کارش منم تصمیم گرفتم عمل کنم هرچقد دنبال دکتر بگردی بدتره. چون همه ی دکتر هم کار خوب هم بد دارن. ب بینی خود آدم مونده. ولی من مریضای عبدالمطلبی و دیدم طبیعی و شیک عمل میکنه. قیمتشم خوبه 10 تومن 

2728

من طبیعی عمل کردم چون دوس داشتم هیچ کس نفهمه عمل کردم و واقعا هم همین جوری شد الان کسی متوجه نمیشه. اینجوری همه فک میکنن نچرال خوشگلم 🤪🤣

زنی که سرو صدا داره یعنی دوستت داره ، از زنی که ساکت شده بترس یعنی پایان
سخت بود عزیزم منم خیلی استرس دارم

اره واقعا اذیت شدم نه از بابت بینیم از بابت چشم و گلوم سه روز طول کشید تا درد چشمم خوب شه و بتونم ببینم درست گلومم بخاطر لوله انقد زخم شده بود و ورم اب نمیتونستم قورت بدم ولی زود خوب شدم نقاهتش طولانی نبود

کلیک کنید تاپیک عکس قبل و بعد عملم با نیک تبار  بینیم که فرم نداره و اخلاق و شرافت کاری خودش و منشیش صفره شما گول نخورید مثل من هیچی سخت تر از گیر افتادن تو جایی که بهش تعلق نداری نیست :)  اگر همه مثل هم فکر کنند در حقیقت هیچکس فکر نمیکند #فمینیست 
من طبیعی عمل کردم چون دوس داشتم هیچ کس نفهمه عمل کردم و واقعا هم همین جوری شد الان کسی متوجه نمیشه. ...

چقد خوبه خدایی

کلیک کنید تاپیک عکس قبل و بعد عملم با نیک تبار  بینیم که فرم نداره و اخلاق و شرافت کاری خودش و منشیش صفره شما گول نخورید مثل من هیچی سخت تر از گیر افتادن تو جایی که بهش تعلق نداری نیست :)  اگر همه مثل هم فکر کنند در حقیقت هیچکس فکر نمیکند #فمینیست 
2740
عمل خیلی سخته؟؟؟ کدوم شهر و کدوم دکتر عمل کردی 

من یزد عمل کردم دکتر نیک تبار ، گفتم پایین

من طبیعی عمل کردم چون دوس داشتم هیچ کس نفهمه عمل کردم و واقعا هم همین جوری شد الان کسی متوجه نمیشه. ...

منم برا همین دو دل شدم اگه بخوام نیمه عمل کنم باید دکترمو کلا عوض کنم چون طبیعیه سبکش