2737
2739
عنوان

مشکلات رابطه

| مشاهده متن کامل بحث + 1167 بازدید | 48 پست

هر روزی که میرم سر کار نا امید میشم پسره ۵ سال از من کوچیکتره باباش واسش ماشین خریده . خونه خریده زنم براش گرفته گفته بفرما این خونه زندگیت.اصلا کل زندگیش یکبار چالشی نداشته زحمتی نکشیده.خوب وقتی شرایط اینه و ابن تناقص ها من تو این سن چیکار کنم نیازم رو چطور براورده کنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین همه بهانه هات واسه خواستگاری نرفتن الکیه همه مردایی که دیدی امکاناتشون کامل بوده فقط تونبودی؟ من 3تابرادر دارم وسه تا هم شوهرخواهر هیچکدوم بابام و باباشون براشون خونه و ماشین نخریدن خودشون بعداز ازدواج بهشون رسیدن توقدم بذار جلو خدا کمکت میکنه

هر روزی که میرم سر کار نا امید میشم پسره ۵ سال از من کوچیکتره باباش واسش ماشین خریده . خونه خریده زن ...

داداش گل ،اگر طرف برات مهمه و میبینی اصلا نمیتونی بری خاستگاریش ،کاری نکن وابسته تر بشین چون بعد جذایی جفتتون صدمه میبینید ،فعلا لذت ببر از همین بیرون رفتنا و خوش گذرونیا ،حتی اگ دختره هم خواست تو نباید قبول کنی چون اون داره بهت دل میبنده ولی تو نمیتونی پا پیش بزاری و شاید حتی حست بهش حس همیشگی نباشه ،2روز دیگ از یکی دیگ خوشت بیاد ،ولی اون دختر واقعا نابود میشه

پیشنهادم اینه مث 2 تا دوست معمولی با حد و مرز مشخص باهم خوش بگذرونید بیشترش نکنید اصلا -تمام

آموختم که گاهی اوقات همه ی آن چیزی که انسان نیاز دارد ، دستی برای گرفتن و قلبی برای درک شدن است ،،،
2728