2726
عنوان

مشکلات رابطه

1166 بازدید | 48 پست

سلام.من با دختری وارد رابطه شدم که اوایل رابطه خیلی منو دوست داشت و خیلی با هم صحبت میکردیم ولی الان که ۲ ماهه از رابطمون میگذره سرد شده و مثلا میاد میریم بیرون تلفنی صحبت میکنیم بازم ولی مثل قبل نیستیم و بعد میگم رابطمون بیشتر بشه قبول نمیکنه میگه ضربه میخوریم و نمیتونیم بعدش اگر کات کردیم کنار بیاییم حدود ۳ سال از من بزرگتره .میگم این همه رابطه چیکار میکنن دیگه بیشتر اصرار نکردم نمیدونم چیکار کنم نه کات میکنه نه رابطه رو بیشتر فقط در حد دوستیه. 

رابطه بیشتر ینی چی دقیقا؟ 

نامزد رویاهای من با اسب سفید اومد دم خونمون منم با جون دل قبول ش کردم 🥳🥳🤩🤩🤩رویای من بیا بشو لحظه لحظه ی زندگیم 🤩🥰روزی ک تو بیای اون روز طولانی ترین روز منه 😍من این رویا رو باور دارم بالاخره ی روز تاریخی ترین تولدم میشه ☺️🥰😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

جدیت نمیگیره به خاطر سنت

خودشو کشیده کنار که شما بری

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

دقیقا ازش چی میخوای 

نیتت ازدواجه

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2706