2733
2734
همین بازار طلا آنلاین چی؟ دنبالش نرفتی ؟ اون بنظرم به عنوان کار پاره وقت خیلی خوب باشه

اینی اصلا نفهمیدم چیه تاپیک هم زدم ولی نگفتن فک کنم سرمایه میخاد کم هیچی ندارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینی اصلا نفهمیدم چیه تاپیک هم زدم ولی نگفتن فک کنم سرمایه میخاد کم هیچی ندارم

ی خانمه اینجا بود میگف خوبه atena401zzzzz این اندیشه فک کنم ازش بپرس راهنماییت میکنه

آهای زندگی من از تو قووووووووووی ترم 🌿
2731
اصلا نای حرف زدن ندارم بیخیالذعزیزم اصلا کسی ک فرستادیو پیدا نمیکنم  نمیدونم چرا اینجوری شدم&n ...

خسته نشو تو میتونی ...منم مجردی شرایطم مثل تو بود ولی کم نیاوردم دوران دانشجویی خودم کار می‌کردم هم شهریه دانشگاهمو میدادم هم خرجای دیگم لباس پوشاک همه چی با خودم ...حالا پدر شما که شاغله، بابای من از کار افتاده اس بدون بیمه هیچی 

2740
چ رشته ای خوندی؟الان سرکار میری ؟

لیسانس مهندسی صنایع دارم تا همین چندماه پیش شاغل بودم و این خیلی تو زندگیم کمک کرد واسه جهیزیه و سیسمونی از پس انداز خودم استفاده کردم ... الانم چون باردارم نمیتونم برم

لیسانس مهندسی صنایع دارم تا همین چندماه پیش شاغل بودم و این خیلی تو زندگیم کمک کرد واسه جهیزیه و سیس ...

واقعا عزیزم 

ینی با همین لیسانس و جایی مربوط ب این رشته کار میکردی؟

من الان علوم تربیتی میخام برم میگن خوب نیس

اخعی عزیزم ایشالا خوش قدم باشه ♥️ب زندگیت کلی اتفاقا خوب اضافه کنه

2706