2752
2734
 اطراف کرج شهرک صنعتی زیاده. می تونید برید خط تولید کار کنید. معمولا کارشون برای خانم‌ها سنگین ...

بدبختي من اینه ک من دارم کنکور میدم اگ قبول شم باید نیمه وقت برم شرکت زیاد رفتم نیمه وقت نداشتن 

از طرفیم رشته علوم تربیتی دانشگاه خوارزمی درنطرمه هیلیا میگن ب درد نمیخوره تهش معلمیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شرکت معروفه شرکت امسال اولین شرکت توجهان شده بخاطر تولیدش حتما فهمیدی کدوم میگم نمیخوام شناسایی بشم ...

ن بخدا نمیدونم عزیزم کارو میگی

من دندونم خراب رفتم برا درسکردنش ۵ میلیون خاستن نتونسم درس کنم

ولی خشیحالت عزیزم ک پول داری پول خیلی مهمه

موفق باشی قشنگم 

بدبختي من اینه ک من دارم کنکور میدم اگ قبول شم باید نیمه وقت برم شرکت زیاد رفتم نیمه وقت نداشتن  ...

خب قرارداد مادام العمر که نمی بندن باهاتون. قبول هم بشید از مهر ماه میرید دانشگاه. ۴-۵ ماه میتونید کار کنید.

برا بعدش هم یه فکری می کنید 

افسون هستم...
خب قرارداد مادام العمر که نمی بندن باهاتون. قبول هم بشید از مهر ماه میرید دانشگاه. ۴-۵ ماه میتونید ک ...

اخه من تیر کنکور دارم باید بخونم تا تیر از طرفی کلی مشکلات دندونم خراب هزینش شده نزدیک ۱۰

دردش میکشه منو خیلی روزااام سختههه

بدبختي من اینه ک من دارم کنکور میدم اگ قبول شم باید نیمه وقت برم شرکت زیاد رفتم نیمه وقت نداشتن  ...

اونایی که می‌گن به درد نمی‌خوره، شغل خودشون چیه؟ درآمدشون چقدره؟ برای کسی که ماهی ۵٠ تومن درآمدشه معلومه که حقوق معلمی  کمه. اگه به فکر شغل آزاد مثل آرایشگری هستید، در کنار معلمی می تونید دنبال اون هم برید. حداقل تا مهارت لازم رو کسب کنید، با حقوق معلمی مخارجتون رو بدید.

افسون هستم...
گلم تو دیوار بگرد و یا سایت های کاریابی تو گوگل سرچ کن چنتا جا برو ببین کجا شرایطش برات بهتره.... یک ...

بدبختي من اینه ک من دارم کنکور میدم اگ قبول شم باید نیمه وقت برم شرکت زیاد رفتم نیمه وقت نداشتن 

از طرفیم رشته علوم تربیتی دانشگاه خوارزمی درنطرمه هیلیا میگن ب درد نمیخوره تهش معلمیه

اونایی که می‌گن به درد نمی‌خوره، شغل خودشون چیه؟ درآمدشون چقدره؟ برای کسی که ماهی ۵٠ تومن درآمدشه مع ...

بعلی درسته ولی اینم هنوز باید ۴ سال بخونم بعدش آزمون بدم استخدامی

این مدت من هیچ درآمدی ندارم و واقعا دارم له میشم

اونقدری توی فشارم وزنم ۳۹

دختر ۲۲ ساله ۳۹ کیلو باشه فاجعس

بعلی درسته ولی اینم هنوز باید ۴ سال بخونم بعدش آزمون بدم استخدامی این مدت من هیچ درآمدی ندارم و واق ...

مگه قصدتون این نیست فرهنگیان قبول کنید؟! 

مگه دوره دانشجویی هم حقوق نمی گیرن؟

افسون هستم...
شرکت معروفه شرکت امسال اولین شرکت توجهان شده بخاطر تولیدش حتما فهمیدی کدوم میگم نمیخوام شناسایی بشم ...

سلام عزیزم شرکت همسرتون که جنوب اسمش چیه البته اگه دوست داشتید چون منم دنبال کارم 

همین بازار طلا آنلاین چی؟ دنبالش نرفتی ؟ اون بنظرم به عنوان کار پاره وقت خیلی خوب باشه

آهای زندگی من از تو قووووووووووی ترم 🌿
ن بخدا نمیدونم عزیزم کارو میگی من دندونم خراب رفتم برا درسکردنش ۵ میلیون خاستن نتونسم درس کنم ولی ...

نه نه نه اینجوری نیست پول مهمه ولی خوشبختی وخوشحالی نمیاره چی میدونی من چی دارم میکشم 

2706