2733
2739
عنوان

افراد مدیوم....

| مشاهده متن کامل بحث + 4388 بازدید | 96 پست
تو دل شیر داری به خدا ولی خدا خودش میدونه کیا رو مدیوم کنه که قدرت تحملشو داشته باشن

اره حق باتو 

به قول کافکا : بغلم کن ، بغلم کن که حرف زدن کافی نیست ....                                 پناه میبرم به رویا ....از شر تمام واقعیت های تلخ ...نمیدانم رسیدن چیست،اما بی گمان مقصدی هست که همه وجودم به سمت آن جاری است...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین درخواست بده اسمتو بگو اگه چیزی بود بهت میگم

تو را خدا میشه در مورد ازدواجم بپرسی سنم بالاست خواهش میکنم

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
2731
2738

تا حالا ندیدم ولی وقتی دانشجو بودم یه پسری بود اهل خوزستان بود و میگف یه آقایی هس تویه روستاشون با اجنه در ارتباطه و همش داره با خودش حرف میزنه و میری خونش همه چیش داغونه و بالش و رختخواباش پاره و پوره هس چون جنا اذیتش میکنن به حرفشون گوش نمیده 

با خدا باشو پادشاااااهی کن ؛ بی خدا باشو گدااااایی کن 😍😍😍😍😍 عشق اول و آخرم فقط خدااااااااااااااااااااااااست 😍😍😍😍

بچه ها میبینید که چقد تاپیکای دعا و اجنه زیاد شده؟

پس یه موضوع جدیه.منم گرفتارشونم اذیتم میکنن.

ولیرالان عادت کردم.

دوری کنید از دعانویسا چون میاد تو زندگیتون ولی اجنه وقتی شما بترسید هالتون باز میشه و ازتون انرژی میگیرن.

شیعیان ما به اندازه آب خوردنی مارا نمی‌خواهند. اگر بخواهند دعا می‌کنند و فرج ما می رسد. گاهی طبیب هم با بیمار گریه کرده😢💔 انگیزه ای برای ادامه دادن به زندگی نداشتی ،برو یه چیز خوشمزه بخور مثلا کاکائو😌به نسخه های دیگه ای از خودت در آینده فرصت زندگی بده خود خواهم نباش Take care
2706