2726
عنوان

افراد مدیوم....

4350 بازدید | 96 پست

کسی اینجا مدیوم هست یا کسی رو بشناسه که مدیوم واقعیه....

مدیوم به افرادی میگن با ارواح میتونن ارتباط برقرار کنن چ مرده چ زنده...

انچه خوبان همه دارن تو یکجا داری 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من روح وجن میبینم ولی رابطه نداریم

به قول کافکا : بغلم کن ، بغلم کن که حرف زدن کافی نیست ....                                 پناه میبرم به رویا ....از شر تمام واقعیت های تلخ ...نمیدانم رسیدن چیست،اما بی گمان مقصدی هست که همه وجودم به سمت آن جاری است...
2728
چطور میبینی....اذیتت میکنن

توخونه هستن اره.وسایلامو میبرن بدنمم میزنن همیشه کبوده

به قول کافکا : بغلم کن ، بغلم کن که حرف زدن کافی نیست ....                                 پناه میبرم به رویا ....از شر تمام واقعیت های تلخ ...نمیدانم رسیدن چیست،اما بی گمان مقصدی هست که همه وجودم به سمت آن جاری است...
توخونه هستن اره.وسایلامو میبرن بدنمم میزنن همیشه کبوده

وووی چ ترسناک حتما جایی که خونتونه دعایی چیزی هست یا قبلا قبرستون بوده

انچه خوبان همه دارن تو یکجا داری 
وووی چ ترسناک   حتما جایی که خونتونه دعایی چیزی هست یا قبلا قبرستون بوده

🥶

چیزی رو که دشمنت نباید بدونه رو به دوستتم نگو  ••Some people just pretend to be sillyبعضیا سادگیشونم از سیاستشونه :))          گروه ۲(آبی) وزن فعلی ۶۶.وزن هدف ۶۰
وووی چ ترسناک   حتما جایی که خونتونه دعایی چیزی هست یا قبلا قبرستون بوده

نه خونه مامانمم بودم بودن هرجا برم هستن

از کی اینجور شدی

از بچگی از ۶ سالگی یادمه بچه بودم روستا بودیم

2706