2737
2739
عنوان

طلاق😔اگر حوصله دارین بیاین...

1460 بازدید | 167 پست

دوستان من دارم جدا میشم از همسرم، انکار نمیکنم خیلی اشتباه داشتم که باعث جداییمون بشه.. مهم تر از همه خودشم رفیق باز بودو من میخواستم مدام تو خونه نگهش دارم که این از همه براش بدتر بود:) بچست و نمیتونه مسئولیت پذیر باشه:) خیلیا میگن دوست نداره اما خودش میگه دوست دارم اما نمیتونیم باهم زندگی کنیم خانوادش تحت فشار گذاشتنش برای جدایی خودشم میخواد از مسئولیت خلاص شه میخواد جدا بشه اما میگه بهم بعد از جدایی اشکال نداره بهم زنگ بزنی میام میبینمت هرموقع بخوایم فقط شر اینچیزارو از سرم کم کن جداشیم، هی میگه منو باور کن؛ هی حالش بد میشه مادر پدرش میشینن بالا سرش گریه میکنن اما نمیخواد دیگه متاهل باشه😭حالا نمیدونم راست میگه میاد بهم سر میزنه یا نه نمیاد.. نمیدونم میگه تا جدانشدیم همو نبینیم..🙂 میگه بعدش فرق میکنه..نظرتون چیه توروخدا بگین چکار کنم دیگه درمونده شدم..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شماک این قدرهم دیگرودوس دارین چراجدامیشین😐

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
2738

عزیزم برین پیش مشاور....واقعا سعی کنین اگر موضوع قابل حلی هست حلش کنید و به حرف پدر شوهر و مادر شوهر گوش ندین اونا که تو زندگی شما نیستن...هرچقدر واسه مشاور هزینه کنید ضرر نکردین

از حرفات فهمیدم که احتمالا هنوزم خیلی دوستش داری

عزیزم من توسن ۱۸سالگی جداشدم...خیلی سخت بود برام همش احساس گناه میکردم خودمو مقصرمیدونستم این حسااوایل طبیعیه به مرور متوجه اشتباهات طرف وبی گناهی خودت میشی اینکه میگه دوستت دارم نمیتونم دیگه متاهل باشم باعرض معذرت سسشعری بیش نیس طرف اگه واقعا کسیو بخوادهیچوقت نمیتونه ازش بگذره...من موافق طلاق نیستم اول تلاشتوبکن ولی اگه دیدی غرورت داره ازبین میره تمومش کن هیچی مهمتر ازغرور وعزت نفس نیس

خدایا شکرت بابت همسرم وسه تا ثمره عشقمون😍🙏خانمای نی نی سایتی عزیزخواهرای قشنگم لطفا وقتایی که تاپیک مشاجره باهمسرم میزنم به امضاوپروفایلم کلید نکنین توهرزندگی مشکل هست....اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌دنیامیچرخه تادقیقاتوموقعیتی قراربگیری که بقیه روقضاوت بیجاکردی🤗🤗#قضاوت ممنون🚫