2737
2739
عنوان

دکتر پوست در ساری

18270 بازدید | 27 پست

خانوما کسی دکتر پوست  که کارش عالی باشه تو ساری میشناسین؟؟خانومای ساروی بیایننننن

گاهی وقتا بایدیه نقطه بذاری.."بازشروع کنی،بازبخندی،بازبجنگی"☺️💪باز بیفتی ومحکمتر پاشی!🙃گاهی بایدیه لبخندخوشگل😃به همه تلخیا بزنی وبگی:مرسی که یادم دادین🤓به خودم تکیه کنم🤗
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قریشی

خودت رفتی پیشش راضی بودی؟

گاهی وقتا بایدیه نقطه بذاری.."بازشروع کنی،بازبخندی،بازبجنگی"☺️💪باز بیفتی ومحکمتر پاشی!🙃گاهی بایدیه لبخندخوشگل😃به همه تلخیا بزنی وبگی:مرسی که یادم دادین🤓به خودم تکیه کنم🤗
2728
برای چه کاری میخای

برای جوشای صورتم 

آره دکتر خوبیه

ممنون

2740
سنت کمه؟ جوش تا ی سن طبیعیه. برو پیش محمد علی ارزاقی تو قارن. عالیه

۲۲سالمه از شوینده و این چیزا هم استفاده میکنم اما خوب نشد دیگ خسته شدم یهو میای میبینی سه چهارتا زده

دکتر حاج حیدری و دکتر گلپور و دکتر هاشمی نسب هر سه واقعا خوبن دکتر قریشی هم خوبه

مرسی ازت

۲۲سالمه از شوینده و این چیزا هم استفاده میکنم اما خوب نشد دیگ خسته شدم یهو میای میبینی سه چهارتا زده

برو پیش ارزاقی.

اما من هم به سن تو بودم یهو مثلا کل پیشونیم یا کل چونه ام پر جوش میشد.

مثلا به گوجه هم حساس بودم.

اگه تو زیباییت خیلی تاثیر نداره. سعی کن غذای سالم بخوری.

تخم شربتی بخوری. خنکیه

الکی پوست زیبا و جوونت رو خراب نکنی.

پوست تو این سن زیباترینه 

حتی با جوش

سخت نگیر خیلی

اگرم خواستی برو پیشش

قریشی خیلی گرون جوونه

برو پیش ارزاقی. اما من هم به سن تو بودم یهو مثلا کل پیشونیم یا کل چونه ام پر جوش میشد. مثلا به گوج ...

اخه هی دستکاریشون میکنم جاشون مونده بعضیاشون چون قدیمی بود کمرنگ شده جاشون اما واقعا اذیتم باهاش حداقل ماهی یکی دوتا بزنه مشکلی نیس اما یهو تو ی روز چهارتا جوش بزنه روزای بعد هم دوتا میترسم جاشون سوراخ سوراخ بشه بمونه

خب برو دکتر اما چیپس و پفک و کاکائو و کالباس و سوسیس و ... نخور.

بادام درختی خوبه برات.

تخم شربتی.

آب هویج.

صورتم چند بار این سری جوش زد با آب پیاز شستم واسه شیرینی و آجیل تو عید بود 

خب برو دکتر اما چیپس و پفک و کاکائو و کالباس و سوسیس و ... نخور. بادام درختی خوبه برات. تخم شربتی. ...

من شکمم ببخشیدا دیر کار میکنه تو حاملگی خیلی عذابم داد بعد یسال خوب شدم البته مثلا هر سه روز یبار گاهی دو روز یبار اگ عصبی بشم اذیتم میکنه حالا نمیدونم بخاطر یبوسته لواشک و الو میخورم خوبه برام اهل شیرینی جات و اینا هم نیسم اما خب پفک و اینا ماهی یبار بشه الانم دارم رو خودم کار میکنم روزانه ویاده روی داشته باشم و بیشتر سبزیجات مصرف کنم اضافه وزنم دارم کیست هم داشتم حالا نمیدونم اینا دلیلی برا حوش زدنه یا نه

2706