2737
2739
عنوان

تولد

34 بازدید | 7 پست

بچها اگه واسه تولدم شوهرم جیزی نگرفت و فقط تبریک گفت دعوا کنم باهاش؟ دلم میخاد کادو خوب بخره و سوپرایزم کنه ولی ازاین کارا نمیکنه

مِهربون نَباشید مِهربونا تِکراری میشَن!🖤
عزیزم مهم تبریک تولد بدون کادو از این که یادش نباشه بهتره یا اینکه خود ادم یادش بندازه این طوری میفه ...

اره ولی خیلی از خانما شوهرشون سوپرایزشون میکنن و ماشین و گوشی و کادوهای خوب میخرن اما این فقط تبریک میگه😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظرم هیچ وقت زندگی وشوهر خودتون رو با بقیه مقایسه نکنید شما از کجا میدونین شاید شوهرای اونا فقط محل دادن شون به زنشون فقط ماشین وطلاست ودهنشون رو با اینا میبندن پس شوهراهای خودمون بهترن 

2731
به نظرم هیچ وقت زندگی وشوهر خودتون رو با بقیه مقایسه نکنید شما از کجا میدونین شاید شوهرای اونا فقط م ...

اره موافقم اینم حرفیه

نه عزیزم چرا دعوا کنی باهاش؟ چرا آرامش زندگی متاهلیتو بخاطر این چیزای پیش پا افتاده خراب کنی؟ . خیلی زنها هستن شوهراشون برای تولدشون چیزی نمیخرن،قبول کن اوضاع اقتصادی خیلی بد شده یعنی همین که یه جوون تو این شرایط اقتصادی حاضره ازدواج کنه و مسوولیت بپذیره خیلیه، بعدشم حتما شوهرت دوست داره که باهات ازدواج کرده و سر کار میره و مسوولیت زندگیتو قبول کرده عزیزم، به دیگران هم کاری نداشته باش کسی که شوهرش دوسش داره لازم نیست عکس کادوی تولدشو پخش کنه و نیازی به این کار نمیبینه اینا همه ظاهره

.
نه عزیزم چرا دعوا کنی باهاش؟ چرا آرامش زندگی متاهلیتو بخاطر این چیزای پیش پا افتاده خراب کنی؟ . خیلی ...

مرسی عزیزم واقعا حرفت منطقیه و قانع کننده بازم مرسی 😘

2738