2733
2739
عنوان

دعای جمعی جهت بچه دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 15138 بازدید | 1676 پست
خدارو شکرررررررر که جواب زحماتت رو گرفتی.الهی شکر . گلم شما به جز امید یه مغز خوب هم داشتی . مغزت بر ...

سردی جنسی میتونه دلایل زیادی داشته باشه

توی مرکز ناباروری یه متخصص سک.س تراپی هست به نام دکتر مهشید ساسان پور

می تونی بری پیشش تا بفهمی چرا اینجوری شدی و راه حل چیه؟

بار الها حلاوت و شیرینی مادر شدن را به هر زن منتظری بچشان، بگذار لمس کنند لطافت بهشت را، تو ارحم الرحمین هستی.تو بندگانت را دوست تر میداری از هر مادری که فرزندش را دوست می دارد ، بگذار از چشمان بندگانت تنها و تنها اشک شوق ببارد. بگذار سجده ی شکر به جای آورند از همه آنچه در آغوش های خالی و میان بازوان منتظرشان نهاده ای. تو مهربانترین مهربان هایی، دمی ما را به حال خود وا مگذار❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدارو شکرررررررر که جواب زحماتت رو گرفتی.الهی شکر . گلم شما به جز امید یه مغز خوب هم داشتی . مغزت بر ...

بافتنی برای نی نی خیلی کیف می ده

منم بلد نبودم یعنی فقط زیر و‌رو بلد بودم

این خیلی سادست نه جا دکمه می خواد نه سجاف فقط باید ژوته بلد باشی

بار الها حلاوت و شیرینی مادر شدن را به هر زن منتظری بچشان، بگذار لمس کنند لطافت بهشت را، تو ارحم الرحمین هستی.تو بندگانت را دوست تر میداری از هر مادری که فرزندش را دوست می دارد ، بگذار از چشمان بندگانت تنها و تنها اشک شوق ببارد. بگذار سجده ی شکر به جای آورند از همه آنچه در آغوش های خالی و میان بازوان منتظرشان نهاده ای. تو مهربانترین مهربان هایی، دمی ما را به حال خود وا مگذار❤️
2731
سردی جنسی میتونه دلایل زیادی داشته باشه توی مرکز ناباروری یه متخصص سک.س تراپی هست به نام دکتر ...

ممنونم گلم . حتما استفاده میکنم. من اصلا از همچین چیزی اطلاع نداشتم .با این که این همه سال اونجا رفتم. اره اگه این درمان بشه خودش خیلی از مشکلات رو حل میکنه.

خدایا من با سپاس تو ستایش را اغاز میکنم و یقین دارم که در جای رحمت تو مهربان ترین مهربانانی خدایا در خواندنت به من اذن دادی پس ای شنوا بشنو ستودنم را و اجابت کن دعایم را

روز پنجم و به نیت دوست عزیزم خوندم الهی که حاجت روا بشین

خدایا شکرت که یه معجزه خیلی بزرگ در حد و اندازه خدایی خودت میندازی وسط زندگی من....،خدایا شکرت که حال و هوای آینده قشنگی که برام در نظر گرفتی و از همین حالا میتونم حس کنم...،خدایا سپاسگذارم که به من ایمان دادی که هر آنچه بخواهم ،میشود....خدایا بابت نی نی که قراره آینده بهم بدی خیلی شکر گذارم
من دو مورد بارداری ناموفق قبلیم طبیعی بود منتها نقص ایمنی انعقادی نمیگذاشت جنین رشد کنه الان هم طبی ...

حتما انشاالله نوبت میگیرم و میرم. من که همه جا رفتم. خدا رو چه دیدی. انشاالله یه فرجی شد. یه زمانی بخاطر این که فکر میکردم ivf نمیکنه و ارجاع میده مرکز نرفتم پیشش. حالا توکل بخدا.

2738
بسم الله الرحمن الرحیم سلام مامانای خوشگل امروز پنجمین روز ختم و نوبت حاجت روایی دوست خوبمون @saa ...

سلام عزیزم منم واس سعادت جون خوندم بحق این ماه پر از فصل خدا میخام دستاشو با ی نی نی سالم پر کنه

خدایا کی یکی بهم میگه مامان  بدجور قلبم شکسته  خدایا قسمت میدم به نا امیدی ابوالفضل به6ماهه امام حسین مامان شم ارزو ب دل نمونم خستم شکستم جواب این بنده حقیر بده تو ارحم الراحمینی.امام حسین خیلی دوس داشتم تو روزت بی بی چکم مثبت شه   اما نشد...دست خالی نباشم به امید سال آینده که نی نی داشته باشم تندرست حدای خوبم به من لطف کنی گر چه من بنده خوبی برای تو نیستم اما تو رو قسم میدم به پهلو شکسته امام حسین قسمت میدم به دخترت رقیه منم مامان شم  بازم ک ناامیدم کردی اوس کریم با چه زبونی ازت بخام دیگه چشم ندارم نگاه کنم اینه رسم دلشکسته ها ک تا عمر دارن حرف بشنون از این و اون من ک قسمت دادم ب پهلو شکسته چرا اخه
بافتنی برای نی نی خیلی کیف می ده منم بلد نبودم یعنی فقط زیر و‌رو بلد بودم این خیلی سادست نه جا دکم ...

من بافتنی بلدم اما این خیلی نازه،آموزشش را از کجا بگیرم؟؟؟؟

۹۹/۹/۹ قرار بود بی بی چکم مثبت بشه اما خدای رحمان الرحیمم زودتر عافلگیرمون کرد یعنی۹۹/۸/۱۹😍خدایااااا شکرت.ان شاءالله همه منتظرا این طعم را بچشن🥰وقتی رفتم سنوگرافی دکتر گفت دختره نمیدونستم چیکارکنم،یکم خجالت کشیدم از خوشحال بودنم اما از خوشحالی از گوشه چشمم اشک اومد،نمیدونستم به بابایی چه جوری بگم که ما هانا خانوم داریم🌺
برای تقویت تخمدان این دارو هارو داد: Ip6 DHEA پودر اینوفولیک کوالی فول Q10 Pregnancy conceptio ...

یه زمانی بعضیهاشون رو استفاده میکردم.حالا اگه شد به دکتر میگم اگر لازم دونست استفاده کنم. هرچند تا جایی که دیدم دوستان بدون نسخه هم استفاده میکنند. ممنونم گلم که کامل راهنماییم کردی. ببخشید من پیامها رو از اخر به اول جواب دادم

عزیزم.. جونم برات بگه که.. من اولین بار پونزده سالگی و سه سال قبل ازدواجم رفتم دکتر و اونجا بهم گفتن ...

جونت سلامت گلم  

طب سنتی فقط پیش یکی رفتی یا مثلا بعد از یه دوره درمان که پیش یکی جواب نمیگرفتی میرفتی سراغ یکی دیگه. اگه یادته میتونی بگی چیا استفاده کردی؟ چه چیزایی رو تاکید داشتن که همیشه استفاده کنی یا خودت همیشه استفاده کردی؟

عزیزم.. جونم برات بگه که.. من اولین بار پونزده سالگی و سه سال قبل ازدواجم رفتم دکتر و اونجا بهم گفتن ...

یه سوال گل بانوهای باردار ، 

شما عوارض داروهایی که بهتون میدادن رو هم نگاه میکردید توی نت یا چشم بسته استفاده میکردید؟ نگران عوارض نبودید؟

جونت سلامت گلم     طب سنتی فقط پیش یکی رفتی یا مثلا بعد از یه دوره درمان که پیش یکی جواب ...

مثلا یکسال طب سنتی رفتم..بعد رفتم پیش ماما.. بعد رفتم مرکز درمان.. باز سنتی... رازیانه رو خیلی تاکید داشتن.. ولی اگه پرولاکتینت بالا باشه رازیانه به درد نمیخوره... پنج انگشت از این نظر بهتر از رازیانه س..با همون خاصیت

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
واااای چه نازه .       ممنون گل بانو جان.      

❤️☘️❤️منم دوستش دارم

فقط پاپوش بلد نیستم

میدم مادر شوهرم ببافن

2706