2737
2734
عنوان

دعای جمعی جهت بچه دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 15172 بازدید | 1676 پست
ببین من تا مرگ رفتم و‌برگشتم بخاطر بارداری  فقط یکماه بعد از عروسی بود که فهمیدم باردارم و یکم ...

بابا انصااااااافا دمت گرم . خدا قوت دلاور . حقا که مامان خوبی هستی. منم اصلا غر نمیزدم اما دیدن اطرافیان افسرده و دلمرده حالم رو خیلی بد میکرد.از طرفی حال جسمیم هم بخاطر داروها خیلی روبراه نبود. برای همین هیچ جوری نمیتونستم ذهنم رو منحرف کنم. اخر کم اوردم. ولی ادم اگه دوستای باانگیزه ای دورش داشته باشه محاله کم بیاره. خدا کنه همه دوستان اینجا و کسایی که بعدا این پیامها رو میخونن انگیزه و روحیه بگیرن و خیلی زود نتیجه بگیرن. افرین اجی  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی عزیزم ان شاءالله دل هممون شاد شه یادمه تو یه تاپیک با هم بودیم راجب آی یو ای ازت پرسیدم دیگع ان ...

ان شاالله،دو بار انجام دادم منفی شد دیگه اصلا دکتر نرفتم خستم

۷ساله در انتظارم  مامان شم خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن🥺😍خدا جونم مواظبِ منو همسرم باش😍 لطفا پروفایلم کپی نشه مرسی💕
ان شاالله،دو بار انجام دادم منفی شد دیگه اصلا دکتر نرفتم خستم

اره ادم واقعا خسته میشه مخصوصااینهمه داروی هورمونی ک وارد بدن میکنیم از اون ور هزارتا درد میگیریم منکه کیست سینه هم دارم بزرگترمیشهبا این دارو.ها خدا کنه طبیعی باردار شیم 

🌹"رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹   خدایا بغلمو با دستات پر کن 🥺
2728

بچه ها یه پیج دارم ماماعه رژیم تقویت و جنسیت میده خیلیا جواب گرفتن میخوام ازش رژیم بگیرم نظرتون چیه شماها تا حالا اینجور رژیم گرفتید؟

🌹"رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹   خدایا بغلمو با دستات پر کن 🥺
مرسی از همه دوستان گلم که امروز برام دعا کردید انتظارخیلی سخته برا هممون چی میشد ما هم جز اون دسته ه ...

عزیزم از ته دلم برات دعا کردم و استغفار گفتم خدا برات معجزه کنه ..عزیزم منم کسی باردار میشه تعجب میکنم اینا چی دارن که ما نداریم ...کمبود بچه مثل نداری و مریضی نیست که ادم باهاش بسازه دردیه که هیچ چیزی نمیتونه جاشو پر کنه به ادم بودن خودن بعضی وقتا شک میکنم امروز رفتم پارک نگاه زنا و بچه ها میکردم یعنی اینا چکار میکنن یعنی میشه منم مادر بشم ..اینماه ای وی اف منفی شد دیگه حسابی ....

اره ادم واقعا خسته میشه مخصوصااینهمه داروی هورمونی ک وارد بدن میکنیم از اون ور هزارتا درد میگیریم من ...

خدایا ب ماهم نظر کن🥺باور کن هر کی بعد من ازدواج کرده الان بچش بغلشه یا هم بارداره بخدا حسودی نمیکنم فقط نمیدونم چ گناهی کردم ک خدا منو لایق مادر شدن نمیدونه

۷ساله در انتظارم  مامان شم خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن🥺😍خدا جونم مواظبِ منو همسرم باش😍 لطفا پروفایلم کپی نشه مرسی💕

سلام خوندم  این 4 شبو هممون مامان شیم الهی. 

دوستان من واس بار اول میخام ای یو ای شم کسی هس راهنماییم کنه 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
2738
دفعه اولی که دکتر کلانتر منو‌سونو کرد و شرح حالم رو خوند،دستش رو گذاشت روی شونم و گفت چقدر سختی کشید ...

خدارو شکرررررررر که جواب زحماتت رو گرفتی.الهی شکر . گلم شما به جز امید یه مغز خوب هم داشتی . مغزت برای رسیدن به هدفت کار میکرد. من تلاش میکردم اما وقتی به در بسته میخوردم از ناراحتی مخم درست کار نمیکرد یعنی الان احساس میکنم شاید میشد در اون لحظات تصمیم بهنری برای ادامه مسیر بگیرم. اما اذیت شدن ها و حرفهای بعضی از دکترها منو در انتخاب راه ها گاهی سردرگم میکرد. در کل خودم احساس میکنم تو مسیر بودم اما بهترین مسیرها رو نرفتم.

اتفاقا منم همینها رو میدیدم وال عمران رو خوندم . میگفتم وقتی خدا به حضرت مریم بدون داشتن شوهر حضرت عیسی رو میده پس به ما هم اگه بخواد میده . 

یه دلیل دیگه که من خیلی دل زده شدم و کلا سیرشدم از همه چیز سردی جنسی بود که از رابطه های بی نتیجه برام حاصل شد. هر چی تلاش میکردیم بی حاصل بود. شاید نباید اینقدر تلاش میکردیم. شاید بهتر بود با برنامه میرفتیم جلو. یا شایدم تغیرات هورمونی باعث سردیم شد ولی در هر حال من کلا سرد شدم و بالتبع من شوهرم .مغذرت میخوام که اینو عنوان کردم اما عمدا گفتم که اگه شما دوستای گلم تجربه ای دارید و میتونید راهنماییم کنید.

گلم باید بافتی یادم بدی منم ببافم. همه چیز برای بافتن مهیاست. نسبتا بلدم اما بعضی جاها گیرم.یه خوشگلش یا سادش رو بگذار هم هم لذت ببریم هم بقیه دوستان گروه هم شروع کنند به بافتن.   

من آجی باشم؟آره عزیزم خیلیم خوبه 🥰🥰😍بالاخره خستگی رو داشتم ولی هیچ وقت بخاطر اون چیزاش افسردگی‌نگ ...

گلم از طب سنتی و سوزنی که رفتی برام بیشتر بگو. منم دنبال سوزنی رفتم ولی فقط یه جا رو پیدا کردم تو ابن سینا که هر وقت میرفتم بسته بود  

سنتی هم خیلی رفتم خیلی هم خوب بود ولی هر بار خودمو اماده میکردم از نظر جسمی دکترا میگفتن خودت نه. برو رحم اجاره کن. هر وقت اماده نبودم خودم میکاشتم. منم زبون نداشتم که به دکترا بگم تصمیمم رو. تسلیم بودم و هستم. فکر میکنم از این قسمت هم ضربه خوردم. بعضی وقتها هم که زبونش رو داشتم تصمیم اشتباه رو انتخاب میکردم. دیگه اثرات تنهایی بود فکر کنم. چون من بجز مامانم که خیلی بهش اطلاعات نمیدادم کس دیگه ای رو نداشتم که باهاش مشورت کنم.

@آتریسا    

عزیزم به نیتت خوندم الهی تا اخر ماه رمصون خبرمامان شدنت رو بشنویم💛

السلام علیک یا صاحب الزماناللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب واسه شادی روح پدرم و سلامتی مادرم یه دونه صلوات بفرستید🌺
من آجی باشم؟آره عزیزم خیلیم خوبه 🥰🥰😍بالاخره خستگی رو داشتم ولی هیچ وقت بخاطر اون چیزاش افسردگی‌نگ ...

افرین به همتت اجی . خدا رو شکررررررکه زحماتت جواب داد. خیلی باید ادم قوی باشه. شما چند تا دکتر عوص کردی؟پیش یه نفر رفتی کلا یا مثل من هی پریدی روی شاخه دیگه. چند تادکتر طب سنتی رفتی و عوض کردی .سوزنی چطور؟ 

بچه ها یه پیج دارم ماماعه رژیم تقویت و جنسیت میده خیلیا جواب گرفتن میخوام ازش رژیم بگیرم نظرتون چیه ...

خوبه . البته دوستان باردارمون بهتر میدونن. من میترسم باز تصمیمم اشتباه باشه. ولی میگم ما که همه راه ها رو رفتیم. یه رژیم بگیر بذار اینجا اونم بریم ببینیم جواب میده یانه . انشاالله که مثمر ثمر باشه.

سلام خوندم  این 4 شبو هممون مامان شیم الهی.   دوستان من واس بار اول میخام ای یو ای ش ...

به سلامتی . انشاالله که زود میگیره و باردار میشی. فقط تغذیه ات رو خوب کن که رحمت اماده پذیرش جنین باشه.من در همین بلدم  

2706