2737
2739
با اسپرم مرده مگه میشه؟ دفعه چندم مثبت شدی؟

اره میشه عزیزم من بار اولم مثبت شدم ولی بخاطر حساسیت به پروژسترون سقط کردم ولی بار دوم پروژسترون نزدم و نی نی خوبه خدارو هزارمرتبه شکر

ان شاالله جواب میگیری بهت قول میدم ما هم اول که فهمیدیم حال شمارو داشتیم ولی خدا بزرگه

توکل کن به خدا منم مال شوهرم همه ازمایش ها خوب بود دلیلشو دکترا هم تشخیص نمیدن ولی ما با همون چندتا ...

خیلی خوشحالم کردی .انشالا خدا خیرت بده .ببخشید توروخدا ازمایش ژنتیکم انجام داد شوهرتون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی علت ها داره واریکوسل فکر کنم اسپرم ضعیف میشه صفرنمیشه

آهان گفتم ببینم واریکوسل اسپرمشو صفر کرده یانه

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖
ممنونم عزیز دلم اومدی.خدا واست حفظش کنه ببخشید شما از بیضه شوهرتون اسپرم گرفتن؟

ن از طریق همون ازمایش اسپرم یه مدت خرنوب خورد و عسل و بادام و تخم مرغ محلی و روغن زیتون و تا روز ازمایش که ۶تا داشت تقریبا که مرده و بی تحرک بودن اما شد

2731
اره میشه عزیزم من بار اولم مثبت شدم ولی بخاطر حساسیت به پروژسترون سقط کردم ولی بار دوم پروژسترون نزد ...

دفعه دوم بجای پروژسترون چی داشتی؟

اسپرم مرده منظورتون اسپرم بیضه هست؟نشنیدم تاحالا

یا رب العالمین
شوهرمنم ازو انسدادی هست هورمون هاش نرماله تاپیک میکروبیا خیلیا هستن نتونستم تگت کنم

عزیزم همشو حفظم شما فکر کنم صوهرتون لوله انتقال اسپرم نداره.درسته؟

2738
دفعه دوم بجای پروژسترون چی داشتی؟ اسپرم مرده منظورتون اسپرم بیضه هست؟نشنیدم تاحالا

یعنی اسپرمی که صفر هست هم تحرک نداره هم شکل خوبی نداره کلا ساکن هست.

بجاش قرص دوفاستون میخورم

ن از طریق همون ازمایش اسپرم یه مدت خرنوب خورد و عسل و بادام و تخم مرغ محلی و روغن زیتون و تا روز ازم ...

آها عزیزم پس شوهر شما اسپرم داره .من شوهرم تاحالا س بار از داده تو همه آزهاش اسپرم نداره .خیلیم تقویتش کردم ولی ...

اگه شدید باشه شاید اینجوربشه بهتره سریع دکتربرید

رفتیم گفت شدید نیس فقط خیلی کم بدشکله اونم الان نه سال ۹۷

الان یه بچه دارم نزدیک دوسالش شده به شوهرم میگم باز ازمایش بده اگه احتیاج به عمل نبود دومی رو زود بیاریم میترسم بدتر بشه 

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖
نخیر لوله هم داره ولی اسپرم خارج نمیشه

آها .شرمنده اشتبا گرفتم یا یکی دیگه ببخشید .موقع بیوپسی فهمیدن انسداده یا فبل از اون؟دلیل انسدادشون چی بود

آها عزیزم پس شوهر شما اسپرم داره .من شوهرم تاحالا س بار از داده تو همه آزهاش اسپرم نداره .خیلیم تقوی ...

حتما باید بره پیش دکتر که بنویسه تو ازمایشگاه خوبی که تعداد دقیق رو مشخص کنن منم شوهرم ۱۰۰تا ازمایش داد همش صفر بود چون تو ازمایشگاه های بیرون مرده هارو حساب نمیکنن اما رفتیم مرکز نازایی اونجا دکتر تو ازمایش نوشت هر اسپرمی دیده شد فریز بشه با تعداد دقیق مشخص بشه که پیدا شد

2706